×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Klasy profili okien PVC

14 mar 2014

Systemy profili różnią się między sobą wyglądem estetycznym oraz rozwiązaniami konstrukcyjnymi - liczbą i układem komór, wzajemny położeniem skrzydła i ościeżnicy, sposobem wentylacji i odwadniania, położeniem uszczelek, rodzajem wzmocnień. więcej »

Kiedy wykonać drenaż

11 mar 2014

Drenaż to odprowadzenie wody, która zbiera się na terenie posesji lub w gruncie i może zagrażać budowlom lub uprawom. Warto o nim pomyśleć już na etapie projektowania, a nie dopiero po pojawieniu się podtopień. więcej »

Konserwacja tynków - malowanie

5 mar 2014

Malowanie to jeden ze sposobów konserwacji, a zarazem i przedłużania życia tynku. Należy je wykonywać co 5-10 lat, nawet gdy powłoka elewacji jest nieuszkodzona. więcej »

Rodzaje drenażu

26 lut 2014

Istnieje wiele sposobów odprowadzenia wód opadowych oraz obniżenia poziomu wód gruntowych. Chociaż łączy je ten sam problem, to różnią się metodami jego rozwiązania. więcej »

Prawidłowe składowanie materiałów budowlanych

21 lut 2014

Sposoby magazynowania materiałów i wyrobów budowlanych zależą od ich wrażliwości na wpływy atmosferyczne, zagrożenia pożarowego a także samego harmonogramu budowy. więcej »

Najważniejsze targi budowlane w Polsce i na świecie

18 lut 2014

Świat budownictwa, jak żaden inny sektor usług, jest organizatorem ogromnej liczby targów i wystaw stałych, na których przedstawiane są najnowsze osiągnięcia oraz innowacje technologicze z branży. więcej »

Odwodnienie dachu

13 lut 2014

Problem odwodnienia dachu nie jest sprawą błahą. Niestety często jego projektowanie jest traktowane po macoszemu, z czasem skutkując poważnymi zniszczeniami pozostałych części budynku. więcej »

Warunki techniczne - wyposażenie techniczne

10 lut 2014

Podstawowym warunkiem odbioru budynku oraz dopuszczenia go do użytkowania jest wyposażenie go w sprawne instalacje: wodno –kanalizacyjną, ogrzewania i elektryczną. więcej »

idź do strony: »