×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Grzejnikowe ABC

4 lut 2014

Elementarz dla osób planujących wymianę, modernizację, bądź instalację centralnego ogrzewania. Tutaj dowiesz się, czym różnią się poszczególne typy grzejników i które z nich sprawdzą się w Twoim domu. więcej »

Scalenie i podział gruntów

31 sty 2014

Procesu scalenia i podziału gruntów dokonuje się w celu przekształcenia niekorzystnie ukształtowanych terenów i ponownego ich wykorzystania zgodnie z przewidywaniami planu miejscowego. więcej »

Bramy garażowe

28 sty 2014

Obecnie na rynku budowlanym istnieje duże bogactwo rozwiązań w zakresie bram garażowych. Kierując się ich doborem do konkretnej nieruchomości trzeba mieć na uwadze nie tylko ich funkcjonalność, ale również kwestie estetyczne. więcej »

Komin do kotłów kondensacyjnych

23 sty 2014

Z racji zastosowania zamkniętej komory spalania, powietrze doprowadzane do kotła kondensacyjnego musi być doprowadzane oddzielnym kanałem. Dlatego kominy do takich kotłów to kominy dwukanałowe, dodatkowo spełniające szereg określonych norm. więcej »

Warunki techniczne - bezpieczeństwo konstrukcji

21 sty 2014

Na codzień nie zastanawiamy się nad ewentualnym "niebezpieczeństwem" grożącym nam "ze strony" budynku. Może dlatego, że nad tą kwestią pracowało wcześniej grono inżynierów i techników. więcej »

Wnętrza z drewnem

16 sty 2014

Drewno to nie tylko tworzywo do stawiania domów. Drewno stało się bardzo urokliwym materiałem służącym do wykończenia wnętrz, czy to w formie paneli, czy też gotowych półek, mebli, schodów, poręczy. więcej »

Dom w stylu góralskim

14 sty 2014

Moda dotyka przede wszystkim sposobów urządzania wnętrz, dodatków, ale także projektów domów. Wśród nich, niesłabnącą popularnością cieszą się od lat projekty domów góralskich. więcej »

Styl orientalny

9 sty 2014

Wykreujmy naszą własną wizję orientu. Tylko od nas zależy, czy położymy skórę przy kominku i zawiesimy plemienne maski na ścianie, czy pokontemplujemy na tatami, czy też otoczymy się magią kolorów sari i pagri. więcej »

idź do strony: »