×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Warunki techniczne - oszczędnośc energii i izolacyjnośc cieplna

7 sty 2014

Budynek i jego instalacje ogrzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne powinny być zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby ilość energii cieplnej potrzebnej do użytkowania budynku była utrzymana na racjonalnie niskim poziomie. więcej »

Cechy fizyczne i chemiczne materiałów izolacyjnych

2 sty 2014

Współczesne materiały budowlane o wysokiej jakości muszą spełniać wymagania różnej natury. Są to m.in. odpowiednia izolacyjność termiczna i akustyczna oraz ochrona przed wilgocią. więcej »

Nowoczesna architektura domów jednorodzinnych

27 gru 2013

W nowoczesnej architekturze dominują proste formy bez zbędnych zdobień i udziwnień, za to wykorzystujące innowacyjne materiały. Domy nowoczesne są domami energoszczędnymi i praktycznymi. więcej »

Jak zabezpieczyć budowę przed nadchodząca zimą?

19 gru 2013

Na bezproblemowe wybudowanie domu w technologii murowanej potrzeba zazwyczaj dwa sezony budowlane. Dlatego niezależnie od tego, jak bardzo zaawansowana jest budowa, budynek trzeba zabezpieczyć przed deszczem, śniegiem i mrozem. więcej »

Wnętrza z klinkierem

17 gru 2013

Znany jest nam przede wszystkim jako materiał do budowy ścian zewnętrznych. Jednak oryginalny, nieco surowy wygląd klinkieru sprawia, że z powodzeniem można go zastosować również do aranżacji wnętrz. więcej »

Dom w stylu retro

12 gru 2013

Dla tych, którzy nie czują się dobrze w pustych i surowych wnętrzach, projektanci proponują styl rodem z minionej epoki. Jak urządzić kuchnię i łazienkę aby oddawała klimat tamtych lat a jednocześnie nie ocierała się o kicz? więcej »

Zaproszenie na pokoje

10 gru 2013

Aranżacja domowej komunikacji, niezależnie od jej wielkości, powinna być zawsze funkcjonalna i estetyczna, a przy tym stanowić namiastkę całego mieszkania. To pierwsze pomieszczenia widoczne po przekroczeniu jego progu. więcej »

Wygodny salon

4 gru 2013

Domowy salon to przede wszystkim pomieszczenie przeznaczone na wygodny odpoczynek. Na jego komfort wpływa wiele czynników. więcej »

idź do strony: »