×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017

Jak wyposażyć ogród zimowy

21 lip 2014

Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu? więcej »

Instalacja kanalizacyjna

12 kwi 2012

Podczas budowy nowego domu jest wiele pytań i zagadnień, które przyprawiają nas o ból głowy. Jedną z takich kwestii, jest właściwe rozwiązanie problemów odprowadzenia ścieków kanalizacyjnych. więcej »

Profesjonalna ekipa budowlana

12 kwi 2012

Wybór projektu i starania o wydanie pozwolenia na budowę mamy już za sobą. Pozostaje tylko budować. Komu powierzyć tak ważne zadanie, aby roboty były przeprowadzone solidnie, terminowo i bez większych problemów? więcej »

BSO – Bezspoinowy system ocieplenia

11 kwi 2012

Niewątpliwie jesienne i wiosenne chłody, a także charakterystyczne dla naszej strefy klimatycznej siarczyste mrozy zimowe wpływają na fakt wysokich kosztów jakie jesteśmy zmuszeni ponosić w ciągu roku na ogrzewanie budynku. więcej »

Wzorowa stolarka okienna

11 kwi 2012

Stolarka okienna to oczywisty element konstrukcji całego domu. I choć wydawać by się mogło, że okna nie sprawią kłopotu inwestorowi to już na etapie wyboru sprawiają one dużo kłopotów, nie wspominając już o ich montażu. więcej »

Czy warto samodzielnie docieplić budynek?

5 kwi 2012

Nie mając dużego wpływu na ceny narzucane przez rynek, a chcąc poczynić oszczędności w kwestii opłat za utrzymanie optymalnej temperatury w budynku warto zastanowić się nad wykonaniem docieplenia budynku. więcej »

Solary i pompy ciepła

22 mar 2012

Nowoczesne technologie pozwoliły na stworzenie prostych w obsłudze urządzeń, które pobierając ciepło wprost z otoczenia, ogrzewają pomieszczenia i przygotowują ciepłą wodę użytkową. więcej »

Zdrowe domy drewniane

15 mar 2012

Któż z nas nie chciałby mieszkać w zdrowym i przytulnym domu? W domu który doskonale wpisuje się w krajobraz i daje uczucie pełnej harmonii z otaczającym go światem. Zapewne jest to marzenie wielu z nas. więcej »