×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Warunki techniczne - wyposażenie techniczne

10 lut 2014

Podstawowym warunkiem odbioru budynku oraz dopuszczenia go do użytkowania jest wyposażenie go w sprawne instalacje: wodno –kanalizacyjną, ogrzewania i elektryczną. więcej »

Grzejnikowe ABC

4 lut 2014

Elementarz dla osób planujących wymianę, modernizację, bądź instalację centralnego ogrzewania. Tutaj dowiesz się, czym różnią się poszczególne typy grzejników i które z nich sprawdzą się w Twoim domu. więcej »

Komin do kotłów kondensacyjnych

23 sty 2014

Z racji zastosowania zamkniętej komory spalania, powietrze doprowadzane do kotła kondensacyjnego musi być doprowadzane oddzielnym kanałem. Dlatego kominy do takich kotłów to kominy dwukanałowe, dodatkowo spełniające szereg określonych norm. więcej »

Dekoracyjne grzejniki

8 paź 2013

Czasami wchodząc do wnętrza trudno się domyśleć, że urządzenie, które wisi na ścianie to grzejnik. Niegdyś kojarzony jedynie z koniecznym elementem wyposażenia pokoju, dziś traktowany jako pełnoprawna ozdoba pomieszczenia. więcej »

Ekologiczna przyszłość budownictwa

19 kwi 2013

Już dziś można zauważyć, iż coraz większa liczba ludzi decyduje się na energooszczędną budowę domu, mając na uwadze nie tylko własne korzyści, ale również dobro otaczającego ich środowiska naturalnego. więcej »

Zamknięta czy otwarta komora spalania

4 kwi 2013

Pojęcia "otwarta" i "zamknięta" komora spalania określają skąd kocioł pobiera powietrze do spalania. Wybierając nowy kocioł do naszego domu musimy zdecydować się na któryś z tych dwóch rodzajów. Jakie są zalety zamkniętej komory spalania? więcej »

Ogrzewanie w łazience

29 mar 2013

Decydując się na formę ogrzewania, musimy wziąć pod uwagę zarówno powierzchnię, którą chcemy ogrzać, jak też nasze możliwości techniczne, przede wszystkim dostęp do źródła ciepła. więcej »

Powrót do przeszłości, czyli piec kaflowy

29 mar 2013

Oprócz nietuzinkowych walorów estetycznych piece kaflowe są tanie w eksploatacji i o dziwo bardzo wydajne. Odpowiednio zainstalowane mogą być źródłem ciepła nawet dla całego domu. więcej »

idź do strony: »