×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017

Technologie domów prefabrykowanych

9 maj 2014

Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament. więcej »

Letni domek na działce

5 lip 2013

Nawet najbardziej zagorzały wielbiciel miasta i gwaru przyzna, że czasem dobrze jest sobie od niego odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem. Domek letniskowy to doskonały sposób na spędzenie urlopu poza miejscem stałego zamieszkania. więcej »

Fertighaus

26 cze 2013

Jakkolwiek tradycja budowania z cegieł jest w Polsce silnie zakorzeniona, powoli zaczyna wzrastać zainteresowanie nowymi możliwościami. Fertighaus to dom gotowy, wznoszony w technologii drewnianej z gotowych fabrycznie przygotowanych elementów. więcej »

Technologia szkieletu stalowego

17 cze 2013

Domy o konstrukcji stalowej powstały na bazie tradycyjnych domów kanadyjskich wykonywanych w szkielecie drewnianym. Kształtowniki doskonale zastępują stosowane dotąd w lekkich konstrukcjach szkieletowych drewno. więcej »

Gotowy dom - zalety domów prefabrykowanych

28 lut 2013

W dzisiejszych czasach marzenie o domu z ogrodem może się spełnić w niespełna kwartał i to bez nerwów, bieganiny w poszukiwaniu materiałów i ekip fachowców, kłopotów, utrudnień i bałaganu na placu budowy. więcej »

Domy z keramzytu

9 lut 2013

W ostatnim dziesięcioleciu pojęcie "ekologia" zrobiło karierę na Zachodzie jak również i w Polsce. Wśród materiałów budowlanych do grupy najbardziej ekologicznych zalicza się keramzyt. więcej »

Domy prefabrykowane

28 sty 2013

Systemy prefabrykacji budownictwa jednorodzinnego to jedna z najnowocześniejszych technologii wznoszenia domów wykorzystująca komponenty drewniane, drewnopodobne, betonowe, stalowe i inne. więcej »