×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Jak myślicie, warto jest kupić mieszkanie z rynku wtórnego? Mam na myśli inwestycję, żeby...
Agati, 22 wrz 20:49
Jak myślicie, warto jest kupić mieszkanie z rynku wtórnego? Mam na myśli inwestycję, żeby...
Zdobywca, 22 wrz 20:43
Jeśli dziewczyny macie kompleksy na temat zmarszczek jak ja to osobiście mogę wam polecić...
babbari, 21 wrz 15:19

idź do strony: »

JAK odgrodzić się od wścibskiego sąsiada?

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

16 paź 2014 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #21
robertsmiglo

Wypowiedzi: 2
Oj wscibski sasiad to jest problem, ale dla czlowieka, ktory jest taki nic nie ma granic, ja mam dosc zarosniety plot, ze nic nie widac, a mimo to ten czlowiek non stop przychodzi i pyta sie o to co robi. Jestem osoba, ktora duzo masterkuje, projektuje i wymysla, ostatnio mysle zeby wykonac drukowanie 3d, a on tylko przychodzi i non stop mowi mi co mam robic, bo niby wie lepiej, i ze w jego czasach takich rzeczy sie nie robilo.... Ahh Ci sasiedzi...
 Wyślij wiadomość 

11 mar 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #22
zuraw68

Wypowiedzi: 24
Dzięki za wszystkie pomysły :)
 Wyślij wiadomość 

12 mar 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #23
balich

Wypowiedzi: 5
zapuścić bluszcz i posadzić tuje
 Wyślij wiadomość 

19 mar 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #24
merin77

Wypowiedzi: 4
Zasadź tuje gęsto obok siebie. To powinno pomóc:)
 Wyślij wiadomość 

20 kwi 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #25
zorij43

Wypowiedzi: 4
A może takie ogrodzenia PCV byłyby niegłupim pomysłem? :)
 Wyślij wiadomość 

25 kwi 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #26
OlaOla

Zarejestrowana:
4 kwi 2014
Wypowiedzi: 69
CZasem sprawdzają się świerki, albo tuje, ale też dobrym rozwiązaniem są panele ogrodzeniowe z drewna lub innego materiału :)
Znajdziesz takie w sklepach z małą architekturą ogrodową, np. http://ogrodolandia.pl/140-panele-ogrodzeniowe
Moim zdaniem - załatwią sprawę :)
 Wyślij wiadomość 

29 kwi 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #27
jadziaG

Zarejestrowana:
29 kwi 2015
Wypowiedzi: 1
Mam niemały problem. Od niedawna mam sąsiadów którzy wybudowali duży dom zaraz obok mojego domu od strony gdzie mam okna, i drzwi tarasowe - taras. Działki mamy waskie od mojego domu do jego jest odległośc ok. 8 m. Wszystko byłoby do względnego zniesienia gdybt nie to że ów sąsiad zaraz naprzeciw mojego tarasu zrobił sobie wejście. Masakra, jak on stoi w swoich drzwiach centralnie widzi mój taras a przez okno widzi do mnie do domu. Dodam jeszcze że w drzwiach ma wprawione szyby lustrzane (!!!). Niewiem czy gorzej już być może ale mam dość wszystkiego a ich na czele. Posadziłam już tuje ale zanim urosną to ja chyba się wykończę.
 Wyślij wiadomość 

4 maj 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #28
Milten

Wypowiedzi: 6
Zainwestować w płot .
 Wyślij wiadomość 

5 maj 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #29
mario36

Wypowiedzi: 3
dobrym rozwiązaniem mogą się okazać szybko rosnące krzewy, żywopłoty lub drzewa. taka naturalna ochrona przed wścibskimi spojrzeniami jest najlepsza.
 Wyślij wiadomość 

7 maj 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #30
matiszati

Wypowiedzi: 42
Współczuję takiej sytuacji… Teraz się nie dziwię, że ludzie kupują działkę wraz z sąsiednimi przylegającymi terenami… Skąd na to pieniądze. Takie przeglądy okresowe budynków to żaden stres przy takim sąsiedzie. Ludzie to mają tupet, masakra.
 Wyślij wiadomość 

27 maj 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #31
damian.pietia

Wypowiedzi: 10
moim zdaniem najfajniejsze i chyba najłatwiejsze w utrzymaniu są jakieś iglaki, taki gęsty rządek posadzić i gotowe :)
 Wyślij wiadomość 

20 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #32
bogdan77

Zarejestrowana:
20 cze 2015
Wypowiedzi: 2
Współczuję takich sąsiadów. Ja polecam duże parawany, które można przymocować do ogrodzenia. Nie prześwitują i są wysokie.
 Wyślij wiadomość 

28 sie 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #33
Tomm

Wypowiedzi: 249
Co za parawany, coś z architektury ogrodowej?
 Wyślij wiadomość 

9 mar 15:25 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #34
piotr.michal

Zarejestrowana:
4 maj 2015
Wypowiedzi: 28
Współczuje, że masz takiego sąsiada. Uważam, że żadne roślinności nie odgrodzą Ciebie od sąsiada. Zimą będzie Tobie ciężko jak gałęzie będą gołe. Polecam sposób zamontowania rolet zewnętrznych . Mam zamiar zamontować rolety https://debastor.com/rolety-zewnetrzne są eleganckie więc sąsiad będzie Tobie zazdrościł, a przede wszystkim zadbasz o swoją prywatność przez cały rok.
 Wyślij wiadomość 

10 mar 11:35 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #35
schnaps

Zapytaj się jej raz czy dwa jak się będzie gapić czy czegoś szuka, to może się sama zreflektuje i przestanie wam zaglądać przez płot ;]
 Wyślij wiadomość 

13 maj 19:19 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #36
Ajlar

Wypowiedzi: 11
Dokladnie! Rolety zewnetrzne to dobre rozwiazanie! Spojrz - http://alusystemy.com/ - nie dosc, ze ladne, eleganckie, nowoczesne - to jeszcze nie przepuszczaja slonca, halasu ani wscibskiego wzroku wscibskiego sasiada. Polecam - lepsze to niz tuje, bo zanim urosna to minie pare lat przeciez.
 Wyślij wiadomość 

13 maj 19:21 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #37
pmeriYN

Wypowiedzi: 5
Zasadź drzewka. Jakieś tuje, które urosną wysokie. Powinno być dobrze.
 Wyślij wiadomość 

17 maj 10:00 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #38
dynamical

Wypowiedzi: 22
Może zanim wymyślisz jakieś docelowe rozwiązanie, postaw na ogrodzenia przenośne, takie jak te: http://wcserwis.pl/przenosne-ogrodzenie-azurowe/ Powinny się one w jakiś sposób sprawdzić. Można je stosunkowo łatwo ustawiać
 Wyślij wiadomość 

30 maj 08:12 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #39
varkus

Myślę, że płoty plastikowe producent to całkiem niezłe rozwiązanie. Są względnie niedrogie, do tego możesz wybrać wariant nieprzezroczysty i sąsiad nie będzie nic widział.
 Wyślij wiadomość 

2 cze 12:22 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #40
tamud

Wypowiedzi: 3
Najlepiej jak to będzie jakiś naturalny żywopłot lub wysokie tuje. Dziś wybór takich drzew, krzewów czy drzewek jest wręcz ogromny. Dlatego warto sprawdzić co masz dostępne blisko swojej posiadłości i zainwestować w porządne produkty.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

idź do strony: »