×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Klinika Psychomedic organizuje staż dla studentów ostatnich lat psychologii oraz absolwentów...
karina, wczoraj 10:04
Od niedawna przeprowadziłem się do Warszawy. Poszukuję sprawdzonego warsztatu samochodowego...
reipel, 24 wrz 23:02
Co w tym temacie polecicie? Podobają mi się takie wykończenia jak...
maksik, 22 wrz 10:57

Czy potrzebny remont?

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

18 lut 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #1
manonmoon

Wypowiedzi: 1
Czy potrzebny remont?
Mam następujący problem - pod koniec września 2011 na skutek źle dokręconego grzejnika doszło do wycieku wody w jednym z moich pokoi w bloku. Pokój jest przeze mnie nieużywany - na podłodze jest panel podłogowy. W pewnym momencie zorientowałem się, co się dzieje. Woda kapała z z grzejnika i potem spływała wzdłuż ściany i na środek pokoju. Na panelach doszło do miejscowych wybrzuszeń. Woda mogła się dostać pod panele. Kapała sobie może z 2 dni. Nie chciałem zdejmować paneli, bo nie mam pieniędzy na remont. Pod koniec stycznia 2012 w pokoju (przy zamkniętych drzwiach) pojawił się w tym pokoju dziwny zapach. Dosłownie rano go nie czułem, a poczułem popołudniu. Taka trochę stęchlizna, ciężkie powietrze, jakby przy dymie. Pytanie - czy przez kilka miesięcy ta woda spod paneli mogła sie gnieździć, a teraz zaczęło cos się tam dziać. Zapach przy otwartych dni do pokoju jest praktycznie niewyczuwalny. Jednak, gdy zamknę pokój na kilka godzin, to przy wejściu od razu go czuć. Czy jesteście w stanie powiedzieć co się dzieje? Czy istnieje jakaś szansa zwalczenia tego bez konieczności zrywania i montażu nowych paneli?
 Wyślij wiadomość 

20 lut 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #2
mala

Zarejestrowana:
3 lis 2010
Wypowiedzi: 30
Najprawdopodobniej bez remontu się nie obejdzie. Należałoby teraz zdemontować panele i zobaczyć co dzieje się pod nimi. Bardzo duże prawdopodobieństwo, że po zalaniu panele nie wyschły tylko zaczęły pleśnieć/ gnić.
 Wyślij wiadomość 

3 mar 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #3
Hydro-met.net

Panele już tak mają, że jak złapią większą wilgoć zaczynają puchnąć. Nie widzę innego rozwiązania jak zdjęcie ich i zobaczenie co znajduję się pod spodem.
 Wyślij wiadomość 

30 mar 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #4
pudell5

panele to nie taki wielki problem ,w ciągu jednego dnia położysz nowe i to sam ,jesli masz troszke pojęcia, a jak nie chcesz sam to możesz zadzwonić do chłopaków z Lublina robią remonty bardzo solidnie i za niską cenę,powiesz im jaka sytuacja a na pewno zrobią za grosze ,u mnie robili cały domek(od płytek po zabudowy z KG które wymyślała moja żona ;) ) i mogę ich z czystym sumieniem polecić. oczywiście jesli bedą mieli terminy . tu masz nr do jednego z nich 668805140
 Wyślij wiadomość 

11 cze 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #5
Kaska12

Zarejestrowana:
11 cze 2012
Wypowiedzi: 3
Lepiej zrób ten remont . Potem będziesz mieć z glowy .
 Wyślij wiadomość 

15 lip 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #6
Hydro-met.net

Postaraj się tego nie odkładać na później, lecz zrobić natychmiastowy remont. Myślę, że powinieneś sobie poradzić z nim sam. Zerwać paneli na pewno nie będzie problemu, a z zakładaniem możemy dać Ci parę rad i na pewno dasz radę.
Życzę powodzenia.

Pozdrawiam.
 Wyślij wiadomość 

26 lip 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #7
Darek22

Wypowiedzi: 2
Remont konieczny to na pewno i im szybciej tym lepiej .
 Wyślij wiadomość 

21 sie 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #8
Lucyna77

Zarejestrowana:
21 sie 2012
Wypowiedzi: 6
Zgadzam się z tym . Remont jest konieczny i to jak najszybciej .Nie ma co czekać , bo może być tylko gorzej .
 Wyślij wiadomość 

21 kwi 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #9
karina

Zarejestrowana:
30 lis 2013
Wypowiedzi: 156
Oczywiście, że tam. Trzeba tylko wynająć dobrą ekipę, która zrobi wszystko szybko i sprawnie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnych problemów oraz nerwowych sytuacji. Oczywiście warto skorzystać z kompleksowych usług. Ta firma remontowa z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta.
 Wyślij wiadomość 

21 paź 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #10
domiwojt

Najlepiej jeżeli fachowiec sam oceni czy potrzebny jest remont czy też nie. W sieci można znaleźć wiele firm, które przeprowadzają takie rozeznania za darmo - dopiero w przypadku koniecznego remontu przechodzi się do rozmów o cenę usługi.

Jeżeli problemy takie wychodzą nałogowo - co jest dosyć często w przypadku starego budownictwa - warto zastanowić się nad sprzedażą i znalezieniem czegoś... mniej awaryjnego. Tu też warto skorzystać z opinii fachowcy, który nam to wszystko wyceni - dzięki czemu nie wyjdziemy w negocjacjach z potencjalnym kupcem stratni.
Jeśli kogoś interesuje chęć przeprowadzenia takiej wyceny to polecam skorzystanie z usług firmy http://www.nieruchomosci-wycena.com/
 Wyślij wiadomość 

17 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #11
karina

Zarejestrowana:
30 lis 2013
Wypowiedzi: 156
Zawsze stwierdzi, że jest potrzebny :)
Uwaga: post edytowany przez autora 17 gru 2016
 Wyślij wiadomość 

17 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #12
mix2

Zarejestrowana:
26 paź 2015
Wypowiedzi: 59
Na pewno warto sprawdzić sobie tę ofertę http://www.interiorplus.pl , jeśli chodzi o remonty. Maja kompleksową propozycję i przede wszystkim znają się na tym co robią. Plusem jest też to, że wypadają cenową ok.
 Wyślij wiadomość 

26 kwi 17:08 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #13
Tomm

Wypowiedzi: 315
Masz fundusze to remontuj i koniec.
 Wyślij wiadomość 

13 lip 09:40 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #14
Lady

Zarejestrowana:
18 maj 2016
Wypowiedzi: 95
Remont od czasu do czasu jest potrzebny. Nie tylko w kwestii odświeżenia pomieszczenia ale również zmiany aby "zmienić" otoczenie. Trzeba to przeprowadzić z pomocą dobrych jakościowo narzędzi. Ja zaopatruję się w artykuły techniczne na http://artykulytechniczne.pl i zawsze jestem zadowolona z ich asortymentu i cen.
 Wyślij wiadomość 

19 lip 08:43 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #15
Kwiatoos

Wypowiedzi: 2
Witam serdecznie , polecam od razu zamontować dla bezpieczeństwa rolety zewnętrzne. Nawet mogę polecić Ci dobrą firmę, która się tym zajmuje sprawdź tą : http://www.polroll.pl/ , mają szeroki wybór i atrakcyjne ceny więc warto zbadać.
 Wyślij wiadomość 

28 lip 17:22 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #16
rychu23

Wypowiedzi: 185
Nie każdy za remont bierze się sam. Większość ludzi zatrudnia teraz ekipy, które zajmują się remontami czy pracami wykończeniowymi. Z firm które ja znam to http://taniopodklucz.pl/ ma bardzo dobre opinie. Dokładnie wykonują każdą pracę i starają sie bardzo zadowolić kilenta
 Wyślij wiadomość 

3 sie 12:40 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #17
saszka99

Zarejestrowana:
30 gru 2015
Wypowiedzi: 91
Wykonując remont, przede wszystkim warto zadbać o bezpieczeństwo. Możecie sprawdzić sobie ofertę w Pol-Paw - rękawice robocze, jeśli szukacie profesjonalnej odzieży roboczej. Sprawdźcie, moim zdaniem oferta tej firmy jest naprawdę godna polecenia.
Uwaga: post edytowany przez autora 3 sie 12:41
 Wyślij wiadomość 

17 sie 14:57 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #18
piotr.michal

Zarejestrowana:
4 maj 2015
Wypowiedzi: 115
A ja chce Wam polecić firmę z pabianic http://www.mk-inspiracje.com
Wykonali u mnie remont całego mieszkania i jestem bardzo zadowolony , więc polecam
 Wyślij wiadomość 

6 wrz 12:31 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #19
piotr.michal

Zarejestrowana:
4 maj 2015
Wypowiedzi: 115
Nie wiem czy forum jest nadal aktywne, ale ja mam takie pytanie apropo remontu: ze względu na to, że dostałem w "spadku" mieszkanie po babci w starym budownictwie, które moim zdaniem wymaga generalnego remontu, może macie jakieś firmy z Warszawy do polecenia? Wiadomo, kasa zawsze gra rolę, ale żeby to nie był jakiś chłam :)
Ja znalazłem tą: http://www.remontywarszawa.net/ - ogólnie mają ciekawą ofertę, wydaje mi się, że solidnie pracują, miał ktoś do czynienia?
Pozdrawiam.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.