×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Witam wszystkich Jestem w trakcie generalnego remontu łazienki. Mam już praktycznie wszystko...
dagna, wczoraj 11:26
Witam wszystkich Szukam czegoś co pomoże odświeżyć elementy drewniane w moim ogrodzie....
dagna, wczoraj 11:04
Witajcie! Szukam fachowców którzy zrobia mi fajne estetycznie wykonane z pomysłem balustrady...
samueldobrowols, 25 kwi 15:43

art-eco Projekty zieleni

Dywan na indywidualne zamówienie

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

24 lip 2012 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #1
dywanydesign

Wypowiedzi: 1
Dywan na indywidualne zamówienie
Wymyśl swój unikatowy dywan!
Od koncepcji przez projekt do realizacji.

Nasze dywany są wykonywane metodą handtuftingu.
Metoda ta pozwala na wykonanie dywanu w dowolnym kształcie, wielkości i wzorze, oraz zapewnia bezpośrednią kontrolę jakości. Dobór kolorów do każdego dywanu jest indywidualny, stąd każdy dywan wykonany tą metodą jest niepowtarzalny. Wszyscy się zgodzimy, że najlepsze dywany to połączenie komfortu i wygody z cieszącym oko oryginalnym wyglądem. Stąd nasze wysiłki w celu urozmaicenia wzornictwa. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wykonując dywany według ich projektów i na wymiar. Max 3x2 m

Zapraszam do obejrzenia mojego bloga:

http://dywanydesign.blogspot.com/
zdjęcie do wypowiedzi 1
 Wyślij wiadomość 

30 wrz 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #2
elmo

Zarejestrowana:
5 lut 2016
Wypowiedzi: 46
Myślę, że zanim zamówimy coś na specjalne zamówienie najpierw trzeba przejrzeć ofertę różnych sklepów.
Jeden z takich sklepów to sklep kochamydywany.pl.
Co powiecie o takim modelu: [url]http://kochamydywany.pl/dywan-osta-ca..ense-3818-600-we%C5%82na[/url]
 Wyślij wiadomość 

24 mar 10:54 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #3
pedars

Wypowiedzi: 73
Ale czy to naprawdę ma sens?
Popatrzcie sobie nawet na to - https://dywanstyl.pl/kategoria/shaggy-i-wlochacze Czy nie lepiej postawić na coś gotowego? Przecież wiadomo, że w tych czasach dopasujesz coś w zasadzie pod każdy wymiar. Jaki problem?
 Wyślij wiadomość 

14 kwi 10:12 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #4
marek787

Wypowiedzi: 58
Pomysł ciekawy, ale większość kupuje jednak dywany w sieciówkach, tam gdzie taniej. Nie chcą przepłacać za coś takiego jak dywan. Więc nie wiem, czy to opłacalny biznes.
 Wyślij wiadomość 

14 kwi 11:16 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #5
Tarvaris

Wypowiedzi: 27
Fajna opcja. Zaczynam się teraz nad takim zastanawiać. Chciałbym taki mieć.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.