×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Słuchajcie, prowadzę własny lokal i właśnie jestem na etapie szukania jakiegoś dobrego i...
gemmnikkus, wczoraj 22:18
Czy macie może jakieś doświadczenia w związku z wykorzystaniem belownic poziomych...
Alla33, 26 maj 12:27
Witam, tak jak w temacie, ponieważ ostatnio szklane elementy w wystroju wnętrz są modne i my...
majka21, 25 maj 19:39

Jaki hosting dla firmy?

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

18 kwi 12:39 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #1
paaula190

Zarejestrowana:
30 lip 2016
Wypowiedzi: 19
Jaki hosting dla firmy?
Jaki hosting wybrać dla firmowej strony internetowej? Czym kierować się przy wyborze?
 Wyślij wiadomość 

19 kwi 12:34 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #2
vega195

Wypowiedzi: 38
Dla zwykłej strony internetowej dla firmy powinien wystarczy standardowy hosting z kilkunastoma GB pojemności i kilkudziesięcioma GB transferu - taki hosting to koszt nie większy, niż kilkadziesiąt zł rocznie, czyli naprawdę niewiele. Stabilny, wydajny hosting znajdziesz m.in. na https://www.cal.pl - w wersji standardowej kosztuje jakieś 80 zł, możesz go bezpłatnie przetestować przed zakupem, także nie musisz brać go w ciemno.
 Wyślij wiadomość 

20 kwi 09:11 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #3
purpiana

Wypowiedzi: 7
za 49 zł w linuxpl kupisz, sporo miejsca i co bardzo ważne super support, z czym są problemy winnych firmach, odradzam biznes-host, home, nazwa

a tu z innej beczki, jak ktoś szuka ciśnieniomierzy to polecam: http://mamcisnienie.pl/
 Wyślij wiadomość 

24 kwi 10:45 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #4
Tarvaris

Wypowiedzi: 36
Ja mam hosting w home.pl i jestem zadowolony. Sprawdź sobie ofertę, na pewno coś dla siebie znajdziesz.
 Wyślij wiadomość 

24 kwi 15:53 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #5
pasku

Wypowiedzi: 3
Tych firm na rynku jest tyle, że nie wiadomo na co się zdecydować i która oferta jest warta swojej ceny.

________
http://blogopzp.pl/
 Wyślij wiadomość 

26 kwi 16:13 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #6
pedars

Wypowiedzi: 82
Hekko - mała kasa, bardzo dobre parametry, a porządny support. Można inwestować w większe hostingi, znane, ale... po co, przecież nic nie dostaniecie więcej niż na tych tanich. Poczytajcie co się dzieje w dużych firmach w momencie, kiedy dochodzi do awarii. Jedna wielka masakra.
 Wyślij wiadomość 

27 kwi 18:50 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #7
kamik

Zarejestrowana:
9 sty 2016
Wypowiedzi: 13
Pod normalną stronę firmową wystarczy nawet najmniejsze konto na Firehost - tutaj akurat mogę zagwarantować. Siedzę u nich od kilku lat, nic złego się nie dzieje, usługa raczej działa stabilnie. Można spokojnie na jednym koncie postawić kilka serwisów. Podoba mi się to.
 Wyślij wiadomość 

9 maj 15:17 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #8
adamm90

Wypowiedzi: 48
Hostingi od większości firm niewiele się od siebie różnią - mają zarówno podobne parametry, jak i ceny, także nie ma to większej różnicy na jaki hosting się zdecydujesz, byle był to płatny hosting, a nie darmowy. Przetestuj sobie hosting od cal.pl - jest tani i w miarę wydajny, powinien się nadać.
 Wyślij wiadomość 

15 maj 16:09 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #9
pedars

Nie przesadzajmy. Identyczne to one nie są. Nie ma co ukrywać - chodzi tutaj głównie o jakość rozwiązań. Support, szybkośc reagowania, uptime, promocje. Pisanie, że to wszystko wszędzie wygląda tak samo, jest totalnym zakłamywaniem rzeczywistości.
 Wyślij wiadomość 

17 maj 01:12 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #10
daniel89

Wypowiedzi: 47
Często widzę takie pytania. Ale chyba najlepszym wyjściem jest oddanie stworzenia strony internetowej konkretnej firmie. Nie są to kolosalne koszta ;) Stronę mojej firmy tworzyli tutaj http://inbmarketing.pl/strony-www-i-s..in/tworzenie-stron-www-lublin/ .Jestem bardzo zadowolony z wyniku pracy :)
 Wyślij wiadomość 

26 maj 16:25 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #11
pedars

Hekko. Już mówiłem. Zrób test, wszystko zobaczysz. A sam temat nie jest przecież o tworzeniu strony internetowej, tylko o dopasowaniu usługi hostingowej. Tak więc chyba troszeczkę od niego odbiegamy, prawda?
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.