×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Witam wszystkich Jestem w trakcie generalnego remontu łazienki. Mam już praktycznie wszystko...
dagna, wczoraj 11:26
Witam wszystkich Szukam czegoś co pomoże odświeżyć elementy drewniane w moim ogrodzie....
dagna, wczoraj 11:04
Witajcie! Szukam fachowców którzy zrobia mi fajne estetycznie wykonane z pomysłem balustrady...
samueldobrowols, 25 kwi 15:43

Łazienka otwarta na sypianię

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

9 lip 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #1
bilo

Wypowiedzi: 54
Łazienka otwarta na sypianię
Jakie macie zdanie na temat takiego rozwiązania? Powiem szczerze, że jak pooglądam gotowe stylizacje tego rodzaju to bardzo mi się to podoba, ale sam chyba nie zdecydowałbym się na taką aranżację w swoim domu.
 Wyślij wiadomość 

11 lip 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #2
lany

Wypowiedzi: 80
Można poeksperymentować. Przy podejmowaniu decyzji należy uwzględnić takie czynniki jak wilgoć i jak skutecznie odprowadzać, jakiś dobry system wentylacyjny. Nieprzyjemne zapachy to byłby dla mnie problem, dlatego bym zrezygnował z załatwiania grubszych spraw w takiej łazience. Bardziej służyło by mi to jako oaza relaksu, wtedy miało by to jakiś sens. Można by w takiej łazience umieścić jakąś wannę z hydromasażem, zestaw mebli łazienkowych z umywalką co by służyło jako toaletka, przytulna drewniana podłoga i kryształowy żyrandol.
 Wyślij wiadomość 

22 lip 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #3
księżyc

Zarejestrowana:
24 sty 2013
Wypowiedzi: 53
Wydaje mi się, że bezpieczniej było by zrobić łazienkę przy sypialni ale jako osobne pomieszczenie, ale też w takim stylu aby łazienka nie była taka zimna tylko bardziej przytulna i nawiązywała do sypialni. Jeżeli chodzi o relaks to kojarzy mi się taka wanna na zdobionych nóżkach
 Wyślij wiadomość 

16 paź 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #4
beton

Zarejestrowana:
22 sie 2013
Wypowiedzi: 25
W łazience ważne jest również oświetlenie do łazienki. Potrzebujemy tutaj kilku źródeł światła. Jako główne proponuje plafony lub oprawy wbudowywane na żarówki ledowe. Nad lustra listwy lub kinkiety. No i oczywiście paski ledowe, które nastrojowo podświetlą nam prysznic, wanny lub wnęki.
 Wyślij wiadomość 

16 paź 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #5
Ginewra

Zarejestrowana:
16 paź 2013
Wypowiedzi: 3
Według mnie to kiepski pomysł, łazienka jak to łazienka, różnie pachnie a w sypialni musi zawsze być perfekcyjnie ;p

---------------------------------------------------------------------- ------------------
katolicka księgarnia internetowa Rafael
 Wyślij wiadomość 

18 lis 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #6
bounty

Wypowiedzi: 57
To trend w projektowaniu wnętrz w ostatnim czasie. Nie każdy ma do tego przekonanie ze względu na różny stopień intymności w tych sprawach. To co ja osobiście proponuję to całkowite wydzielenie toalety w takim rozwiązaniu, chodzi mi zapachy. Mi się to podoba takie rozwiązanie ale bardziej jako pokój kąpielowy fajna wanna i oaza relaksu po pracy przed snem.
 Wyślij wiadomość 

30 lis 2013 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #7
karina

Zarejestrowana:
30 lis 2013
Wypowiedzi: 110
Sorry, ale nie wyobrażam sobie takiego rozwiązania. W łazience nie zawsze pachnie tak jakbyśmy tego chcieli...
 Wyślij wiadomość 

8 sty 2014 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #8
księżyc

Zarejestrowana:
24 sty 2013
Wypowiedzi: 53
W nowoczesnych domach coraz częściej można spotkać sypialnię połączoną z łazienką, które stają się standardem. Połączenie łazienki z sypialnią ułatwia nam poranne i wieczorne korzystanie z wanny, umywalki, ponieważ nie musimy wówczas korzystać ze wspólnej rodzinnej łazienki i czekać w kolejce na swoją kolej do porannej toalety.
 Wyślij wiadomość 

13 sty 2014 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #9
Lamaryla

Zarejestrowana:
13 sty 2014
Wypowiedzi: 22
No tak, ale autor pyta o łazienkę otwartą na salon, a to to wg. mnie chyba nie bardzo. W łazience potrzeba trochę intymności, a w łazience otwartej tego brakuje. U mojej przyjaciółki trwa od remont od niepamiętnych czasów, ile razy u niej jestem i muszę skorzystać z łazienki - dostaję szału, bo u niej brakuje właśnie drzwi. Kiedyś będą, a do tego czasu - ja się dostosować nie umiem.
 Wyślij wiadomość 

29 lis 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #10
rychu23

Wypowiedzi: 126
Pomysł jest dobry chociaż trzeba też umieć to zrealizować. Jeżeli taka łazienka ma być otwarta na salon to musi fajnie wyglądać. Zadbał bym chyba o każdy szczegół. Nawet o to by bateria pasowała do całości. Nawet nie dawno oglądałem takie marki KLUDI. O takie rzeczy też trzeba zadbać.
 Wyślij wiadomość 

28 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #11
daniel89

Wypowiedzi: 36
Ciekawe rozwiązanie. Ale jeśli łazienka w bliskiej odległości od sypialni to ja bym się zdecydował na hydromasaż. Sam mam upatrzoną wannę tutaj http://riho-hydromasaz.pl/ i niedługo zabieram się za remont :)
 Wyślij wiadomość 

30 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #12
elmo

Zarejestrowana:
5 lut 2016
Wypowiedzi: 46
Owszem, może być i to dobry pomysł. Ale jeśli już bym na coś takiego się decydowała to między łazienką a sypialnią zamontowałabym drzwi przesuwne. Bo zostawienia takiej totalnie otwartej łazienki to chyba nie :) Jednak takie drzwi dałyby więcej możliwości.
Mozna by je fajnei wpasować chociażby w aranżację takiej sypialni jak na zdjęciu poniżej :)
[img]http://www.forte.com.pl/img/cache/arr..crop_to_size/800x440.jpg[/img]
Zdjęcie pochodzi ze strony http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/sypialnia.html
Uwaga: post edytowany przez autora 30 gru 2016
 Wyślij wiadomość 

30 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #13
Andrew40

Wypowiedzi: 50
Mi się bardzo podoba takie rozwiązanie podoba, nie mniej zrobienie tego w mieszkaniu może być problematyczne.
 Wyślij wiadomość 

19 kwi 11:04 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #14
Lady

Zarejestrowana:
18 maj 2016
Wypowiedzi: 48
Jeśli chodzi o wyposażenie łazienki to polecam zajrzeć na stronę http://viverto.pl/ . To sklep internetowy, który jest świetnie wyposażony. Znajdziecie tam wiele materiałów i produktów, które podczas remontu czy budowy łazienki okażą się niezastąpione. A jeśli chodzi o design to również inspiracji znajdziecie tam dużo.
Uwaga: post edytowany przez autora 19 kwi 11:04
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.