×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Witam, tak jak w temacie, ponieważ ostatnio szklane elementy w wystroju wnętrz są modne i my...
majka21, dziś 19:39
W najbliższym czasie będę zmuszona do skorzystania z usług firmy, która zajmuje się...
rychu23, 22 maj 17:24
Szukam firmy od dezynfekcji. Ktoś korzystał może z usług...
rychu23, 22 maj 17:23

Projekt domu

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

25 lut 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #1
smeralda

Wypowiedzi: 5
Projekt domu
Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Poszukuję właśnie jakiegoś projektu domu. Czy wiecie czym się kierować przy ich wyborze? Zastanawiam się czy np. te wyjątkowe projekty domów byłyby ok. Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)
 Wyślij wiadomość 

19 wrz 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #2
karina

Zarejestrowana:
30 lis 2013
Wypowiedzi: 122
Nie znam firmy.
Uwaga: post edytowany przez autora 19 wrz 2016
 Wyślij wiadomość 

21 wrz 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #3
Mooto

Wypowiedzi: 21
Projekt projektem, ale potem zostaje jeszcze kwestia wykończenia domu. Ze swojej strony mogę polecić produkty, za pomocą których można w bardzo ładny sposób aby dom z zewnątrz był postrzegany na dopracowany do perfekcji. Firma Astex Puczyńscy - tynki sylikonowe proponuje właśnie tynki różnych rodzajów, chociażby właśnie takie:
http://www.astex-tynki.pl/produkty/ty..i/tynki-silikonowe-i-akrylowe/
Oczywiście wybór jest zdecydowanie większy - między innymi są do wglądu na stronie internetowej firmy można obejrzeć też posadzki, zaprawy itp. Firmę znam bo była wykorzystywana przy wykończeniu domu brata. Bardzo chwaliła sobie produkty Astex ekipa wykańczająca dom.
 Wyślij wiadomość 

27 wrz 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #4
rychu23

Wypowiedzi: 137
Gdzie zazwyczaj szukacie projektów domu? Chcemy się w końcu pobudować i szukam dla nas odpowiedniego projektu.Na chwile obecną kilka fajnych projektów udało mi się znaleźć tutaj www.mgprojekt.com.pl , ktos z was kupował u nich projekt?
 Wyślij wiadomość 

3 paź 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #5
DOMO

Zarejestrowana:
3 paź 2016
Wypowiedzi: 3
Bardzo ciekawe projekty znajdują się na stronie DOMO - http://domo.com.pl/
Serdecznie Zapraszam . :)
Uwaga: post edytowany przez autora 3 paź 2016
 Wyślij wiadomość 

3 paź 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #6
PanZły

Wypowiedzi: 4
fajny projekt, podoba mi się
 Wyślij wiadomość 

8 lis 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #7
Olga15

Zarejestrowana:
8 lis 2016
Wypowiedzi: 1
A korzystaliście może z firmy http://www.alminas.pl/ ? Ja mam zamiar się budować i z polecenia dostałam namiary na tę firmę. Na pierwszy rzut oka wydaje się być solidna i profesjonalna. Pytałam się również o ceny i także są korzystne. Czy ktoś ma może doświadczenia z tą firmą?
 Wyślij wiadomość 

27 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #8
Konwalia

Zarejestrowana:
16 paź 2016
Wypowiedzi: 34
Nikt z Was nie zastanawiał się nad budowaniem domu z drewna? Piękne drewniane domy z bala widziałam na Mazurach. Budowała je lokalna firma Natur Eko Dom http://www.naturekodom.pl wykorzystująca wytrzymałą sosnę mazurską. Myślę, że warto inwestować w taki ekologiczny i energooszczędny dom, który jest ciepły i fantastycznie wpływa na nasze zdrowie. Dzięki wspaniałemu i unikalnemu mikroklimatowi jaki panuje wewnątrz budynku człowiek żyje dłużej. Sama konstrukcja jest bardzo wytrzymała i przetrwa długie lata.

Uwaga: post edytowany przez autora 27 gru 2016
 Wyślij wiadomość 

28 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #9
robur

Wypowiedzi: 2
a czy domy drewniane są równie wytrzymałe, co domy murowane? obawiam się, że juz po kilku latach koneczne bedą jakieś kosztowne naprawy
 Wyślij wiadomość 

28 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #10
Ronaldinho3

Zarejestrowana:
28 gru 2016
Wypowiedzi: 5
Warto popatrzeć na różne projekty w necie :)
 Wyślij wiadomość 

28 gru 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #11
Konwalia

Zarejestrowana:
16 paź 2016
Wypowiedzi: 34
robur:
a czy domy drewniane są równie wytrzymałe, co domy murowane? obawiam się, że juz po kilku latach koneczne bedą jakieś kosztowne naprawy

Oczywiście, ze są trwałe. Wystarczy rozejrzeć dookoła i popatrzeć na drewniane stare kościoły czy stodoły. Stoją i mają się całkiem dobrze. W budowie domów drewnianych bardzo ważna jest jakość drewna i wilgotność, która musi być niska. Sosna mazurska, z której buduje Natur Eko Dom pochodzi z zimowego zrębu, a jej okres leżakowania wynosi ok 4 miesięcy. Dodatkowo jest poddawana suszeniu mechanicznemu. Ponadto za jej wytrzymałością przemawia również surowy mazurski klimat, w którym rośnie. Jest bardzo dobrym materiałem konstrukcyjnym, który doceniany był już w przeszłości przez budowniczych statków. Wykonywali z niej maszty, które skutecznie stawiały czoła sztormom i burzom na morzach i oceanach.

Wyślij wiadomość 

8 mar 00:05 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #12
karina

Zarejestrowana:
30 lis 2013
Wypowiedzi: 122
Sprawdzaliście już projekty na stronie MG Projekt? Mają ogromny wybór różnorodnych rozwiązań. My przeglądaliśmy już wiele stron. Sami poszukiwaliśmy taniego, ale funkcjonalnego i przede wszystkim oryginalnego projektu, który spełniłby nasze oczekiwania. Na stronie jest też wiele porad, z których warto skorzystać.
 Wyślij wiadomość 

9 mar 11:49 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #13
Andrew40

Wypowiedzi: 63
Fajne projekty, aż miło popatrzeć. Jak patrzę na niektóre to zaczynam żałować wyboru swojego haha
 Wyślij wiadomość 

20 kwi 20:29 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #14
mix2

Zarejestrowana:
26 paź 2015
Wypowiedzi: 42
A tutaj http://projekty.domywstylu.pl już zaglądaliście? Mają tam różnorodne rozwiązania, jeśli chodzi o projekty domów. Uważam, że warto sobie tam zerknąć, ponieważ wybór jest ogromny, a ceny atrakcyjne. Poza tym prosta w obsłudze wyszukiwarka może okazać się bardzo pomocna.
 Wyślij wiadomość 

22 maj 14:53 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #15
Driss

Zarejestrowana:
20 lut 2015
Wypowiedzi: 66
W sumie projektów na rynku jest naprawdę bardzo dużo sami przyglądamy się temu co jest dostępne na http://projekty.domywstylu.pl/ szczególnie, że mają dział z małymi domami, które łapią się pod dofinansowanie do MdM, a jakby nie patrzeć jest to jakaś pomoc, dla rodziny.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.