×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Klinika Psychomedic organizuje staż dla studentów ostatnich lat psychologii oraz absolwentów...
karina, wczoraj 10:04
Od niedawna przeprowadziłem się do Warszawy. Poszukuję sprawdzonego warsztatu samochodowego...
reipel, 24 wrz 23:02
Co w tym temacie polecicie? Podobają mi się takie wykończenia jak...
maksik, 22 wrz 10:57

Miejsce na Twoją reklamę.

220x200px

Zadzwoń: 12 268 22 48

idź do strony: »

Remont łazienki

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

9 mar 09:56 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #21
mauri

Zarejestrowana:
24 lis 2016
Wypowiedzi: 9
Na jakikolwiek remont wpierw chyba trzeba określić budżet. Ja po to, żeby mieć spójny i przeliczony projekt poprosiłabym o pomoc jakiegoś projektanta. Zakupy materiałów można robić już w dowolnym miejscu. Ja jednak sugerowałabym sklepy wyłącznie z asortymentem do łazienki typu http://catido.pl i rozmowę na ta temat rabatu za duże zakupy.
 Wyślij wiadomość 

9 mar 09:56 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #22
mauri

Zarejestrowana:
24 lis 2016
Wypowiedzi: 9
Na jakikolwiek remont wpierw chyba trzeba określić budżet. Ja po to, żeby mieć spójny i przeliczony projekt poprosiłabym o pomoc jakiegoś projektanta. Zakupy materiałów można robić już w dowolnym miejscu. Ja jednak sugerowałabym sklepy wyłącznie z asortymentem do łazienki typu http://catido.pl i rozmowę na ta temat rabatu za duże zakupy.
 Wyślij wiadomość 

20 mar 07:05 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #23
Alla33

Zarejestrowana:
10 sty 19:54
Wypowiedzi: 54
Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem jeżeli chcemy zadbać o nowoczesny charakter naszej łazienki, na pewno warto wykorzystać do jej urządzenia pustaki szklane z http://stefania.pl/pustaki-szklane . Mamy tutaj do wyboru produkty o ciekawych odcieniach i wielu strukturach, które z powodzeniem można wykorzystać do wykonania nie tylko ścianek działowych, ale także np. jako typowe elementy dekoracyjne:)
 Wyślij wiadomość 

21 mar 10:21 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #24
Lady

Zarejestrowana:
18 maj 2016
Wypowiedzi: 95
Wszystkie materiały wykończeniowe znajdziecie w hurtowni Heban w Krakowie. Tu zapoznacie się z ich ofertą: [url]http://www.heban.net/[/url], natomiast poszczególne produkty znajdziecie u nich w hurtowni. Prowadzą też sprzedaż detaliczną więc myślę, że takie rozwiązanie może przypaść Wam do gustu.
 Wyślij wiadomość 

21 mar 10:36 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #25
maksiu432

Wypowiedzi: 10
Na pewno dużo pieniędzy trzeba mieć na remont łazienki ...
Długopisy reklamowe Poznań
 Wyślij wiadomość 

30 mar 01:31 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #26
daniel89

Wypowiedzi: 71
Też mamy małą łazienkę, a aranżację jej znaleźliśmy tutaj http://www.4women.net.pl/ . Warto szukać w internecie bo zawsze coś wpadnie w oko i można to wykorzystać u siebie ;)
 Wyślij wiadomość 

15 maj 13:38 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #27
vega195

Wypowiedzi: 43
Podczas remontu łazienki warto rozważyć wymianie brodzika w kabinie na odpływ liniowy lub punktowy - to nowoczesne, bardzo funkcjonalne produkty, pomagają utrzymać kabinę w czystości, powiększają też ilość wolnej przestrzeni wewnątrz kabiny. Gdybyście szukali bardziej innowacyjnych odpływów, to sprawdź markę KESMET http://kesmet.eu - są nadzwyczaj trwałe i wytrzymałe, w dodatku świetnie się prezentują.
 Wyślij wiadomość 

19 maj 14:23 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #28
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Wypowiedzi: 22
Chyba też skorzystam.Moim zdaniem najwięcej pomysłów dotyczących aranżacji łazienki można znaleźc w internecie . Jak ktoś ma szczęście to może terfi na sklep który zaprojektuje gratis łazienkę.Ja płytki i dekory kupiłam w sklepie www.alekafelki.pl i dzięki temu dostałam projekt łazienki za darmo.Super!
 Wyślij wiadomość 

19 maj 14:26 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #29
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Na taką małą łazienkę można wydac krocie ale można też sporo zaoszczędzic. Płytki dekoracyjne można kupic w internecie z darmowym transopotem.Ja zdecydowałam się na sklepwww.ale kafelki.pl i w kieszeni zostało mi sporo pieniędzy na inne dodatki.
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:44 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #30
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Największą sztuką jest zaprojektowanie małej łazienki .Płytki dekoracyjne nie mogą byc zbyt duże.Można sporo zaoszczędzic na zakupach w internecie.Sklep www.alekafelki.plspełnił moje oczekiwania.Całe wyposażenie można wcześniej skonsultowac ze sprzedawcą online.
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:48 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #31
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Na pewno aranżacja małej łazienki jest dużo trudniejsza.Jednak zawsze możemy poprosic sprzedawcę o radę.Ja na szczęście trafiłam na sklep www.alekafelki.pl Gdzie w zamiast za zakup płytek z kolekcji bestile przygotowali mi darmowy projekt.
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:49 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #32
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Klasyczne,łazienki zawsze będą ponadczasowe .Używając dekory podkreślamy jej wyjątkowośc ,Dla mnie taka łazienka nigdy się nie znudzi.Przy tak ogromnej ofercie płytek dekoracyjnych każdy znajdzie coś dla siebie.Ja trafiłam na sklep www.alekafelki.pl i dodatkowo udało mi się uzyskac rewelacyjny rabat.]
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:51 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #33
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Klasyczne,łazienki zawsze będą ponadczasowe .Używając dekory podkreślamy jej wyjątkowośc ,Dla mnie taka łazienka nigdy się nie znudzi.Przy tak ogromnej ofercie płytek dekoracyjnych każdy znajdzie coś dla siebie.Ja trafiłam na sklep www.alekafelki.pl i dodatkowo udało mi się uzyskac rewelacyjny rabat.]
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:53 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #34
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
moda mija ..Łazienka ma byc praktyczna a płytki dekoracyjne powinny byc ponadczasowe.Teraz są oczywiście inne czasy .Są sklepy internetowe np.www.alekafelki.pl i dzięki temu możemy sporo zaoszczędzic bez wychodzenia z domu i martwienia sie o transport.Super !
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:55 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #35
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Dla mnie najważniejsze są płytki dekoracyjne i dekory.Kupiłam je w sklepie internetowym www.alekafelki .pl z dużym rabatem i dzięki temu mogę zatrudnic super fachowca do ich ułożenia.
 Wyślij wiadomość 

25 maj 15:58 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #36
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Odwieczny problem.Jak znaleśc odpowiednie kafelki w atrakcyjnej cenie które jednocześnie byłyby bardzo atrakcyjne cenowo i zaazem ładne i praktyczne.Udało mi się znaleśc sklep www.alekafelki.pl który sprostał moim wymaganiom.Kupiłam tam kafelki besttile i faktycznie w tej angielskiej nazwie jest zawarta wszystko co najlepsze.
 Wyślij wiadomość 

25 maj 16:03 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #37
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Odwieczny problem.Jak znaleśc odpowiednie kafelki w atrakcyjnej cenie które jednocześnie byłyby bardzo atrakcyjne cenowo i zaazem ładne i praktyczne.Udało mi się znaleśc sklep www.alekafelki.pl który sprostał moim wymaganiom.Kupiłam tam kafelki besttile i faktycznie w tej angielskiej nazwie jest zawarta wszystko co najlepsze.
 Wyślij wiadomość 

25 maj 16:06 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #38
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
A ja jestem zwolenniczką ciepłej łazienki .Kolory słońca .ziemi natury przyprawiają mnie o dobry nastrój.Wszystko to spełniła kolekcja kafelek bestile które udało mi się w niezłej cenie i z darmowym transportem kupic w sklepie www.alekafelki.pl
 Wyślij wiadomość 

25 maj 16:08 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #39
Paulina35

Zarejestrowana:
7 cze 2016
Moda modą ale co roku są nowe kolekcje..Płytki dekoracyjne klasyczne są ponadczasowe.Nigdy się nie znudzą . Jest ogromny wybór w salonach czy sklepach internetowych. Mi udało się trafic na sklep.www,alekafelki.pl i dzięki temu dostałam niezły rabat i transport za darmo
"
 Wyślij wiadomość 

25 maj 16:10 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #40
saszka99

Zarejestrowana:
30 gru 2015
Wypowiedzi: 91
Sądzę, że szkło w łazience to także dobra opcja. Jeśli więc chcecie, to możecie zajrzeć do http://www.majsterszklarz.pl/ i zapoznać się z ich ofertą. Jest to profesjonalna firma szklarska z Wrocławia, myślę, że oferują dobre usługi i posiadają ciekawe realizacje.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

idź do strony: »