×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Warto waszym zdaniem obecnie pracować w Policji? Trudno dostać tam pracę?
adamm90, 16 sie 12:54
Wielu z nas staje przed tym pytaniem kiedy nasza pralka niestety ulega awarii. Czasami okazuje...
maksik, 16 sie 11:32
Mam nietypowe pytanie, mam w domu płaski dach i chciałbym zamontować w nim okno. Znalazłem...
maksik, 16 sie 09:05

Najlepsze projekty domow
idź do strony: »

Salon z aneksem kuchennym.

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

23 paź 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #21
Nina

Zarejestrowana:
23 paź 2015
Wypowiedzi: 27
Chciałabym wznowić wątek, ponieważ napotkałam na pewien dylemat przy urządzaniu mieszkania. Jest bardzo małe, okna ma tylko z jednej strony i kuchnia na początku znajdowała się za ścianą na końcu pokoju. Ponieważ nie docierało do niej żadne światło naturalne, ścianę zburzyliśmy i planujemy zrobić kuchnię otwartą z małą wysepką przy ścianie. Narzeczony ma pianino, które chce od strony salonu przystawić do tej wysepki właśnie - ze względu na to, że pomieszczenie jest na tyle małe, że instrument postawiony gdzie indziej zabrałby cenne miejsce. Ale mi nie wydaje się to dobrym pomysłem, bo czy wszelki tłuszcz i opary idące z kuchni nie będą na nim intensywnie osiadać? Nawet jeśli udałoby się przearanżować wnętrze, to jak to zrobić? Co postawić właśnie w tamtym miejscu, żeby było funkcjonalnie? Może macie jakieś ciekawe rozwiązania. Pozdrawiam!
 Wyślij wiadomość 

29 paź 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #22
piotr.michal

Zarejestrowana:
4 maj 2015
Wypowiedzi: 102
Proponuję przedzielenie przestrzeni ścianką działową np szklaną, żeby za bardzo nie zmniejszała salonu. No i pamiętaj o jasnym wykończeniu :)
 Wyślij wiadomość 

29 paź 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #23
piotr.michal

Zarejestrowana:
4 maj 2015
Wypowiedzi: 102
Proponuję przedzielenie przestrzeni ścianką działową np szklaną, żeby za bardzo nie zmniejszała salonu. No i pamiętaj o jasnym wykończeniu :)
 Wyślij wiadomość 

30 paź 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #24
Nina

Zarejestrowana:
23 paź 2015
Hmm, w ogóle o tym nie pomyślałam! Owszem, wykończenie będzie jasne - białe ściany i białe meble w kuchni, nad kolorem tych do salonu jeszcze myślę. Ale wracając do najważniejszego - czy miałeś może do czynienia z takimi szklanymi ściankami? Czy są trwale (nie tłuką się) , czy szybko się brudzą (ślady palców itp.)? I jak w ogóle powinna wyglądać taka konstrukcja, żeby było modnie i zręcznie?
 Wyślij wiadomość 

27 lis 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #25
Karolina30

Zarejestrowana:
24 lis 2014
Wypowiedzi: 84
O jakich dodatkach myśleliście? Czy firanki to dobry zakup? chyba wnętrza stają się przytulniejsze z nimi prawda?

Uwaga: post edytowany przez autora 27 lis 2015
 Wyślij wiadomość 

27 lis 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #26
Nina

Zarejestrowana:
23 paź 2015
Ale te firanki to a propos czego?
 Wyślij wiadomość 

8 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #27
edytkakasprzyk85

Zarejestrowana:
8 sty 2016
Wypowiedzi: 2
Problem w takim rozwiązaniu jest taki, że jak coś przypalisz w kuchni to śmierdzi też w salonie ;P ale jeżeli dobrze to przemyślisz lub mało gotujesz to czemu nie. Należy jednak pamiętać że oba te pomieszczenia muszą się ze sobą jakoś łączyć, np. stoliki kawowe muszą pasować do blatu w kuchni, a krzesła lub sofa do krzeseł barowych itd.
 Wyślij wiadomość 

8 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #28
shogy77

Wypowiedzi: 20
Ja raczej odradzam aneks - jeśli masz osobną sypialnie to ma sens, ale jeśli ktoś nocuje w takim salonie to gorzej. Znowu jeśli masz mieć kuchnię bez okien to lepiej postawić na otwartą kuchnie.
 Wyślij wiadomość 

19 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #29
Karolina30

Zarejestrowana:
24 lis 2014
Wypowiedzi: 84
W takich pomieszczeniach to chyba trudno dopasować odpowiednie oświetlenie prawda? Może akurat spodobają nam się takie lampy cleoni? plafony chyba nie zajmują zbyt wiele miejsca....

Wyślij wiadomość 

24 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #30
fitszarlottka

Zarejestrowana:
27 sty 2015
Wypowiedzi: 55
My mamy połączoną kuchnie z salonem w którym śpimy i nie narzekamy. Nie wiem co w tym złego wielu ludzi tak robi. Jeśli nie masz pomysłu na kuchnię to skorzystaj z pomocy projektanta - kaizeninterior.pl Na pewno znajdzie jakiś sposób na rozwiązanie Twojego problemu.
 Wyślij wiadomość 

26 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #31
kitek43

Wypowiedzi: 5
Ja tam wolę mieć pomieszczenia osobno. Na pewno nikt mi nie patrzy jak mam czysto w kuchni
 Wyślij wiadomość 

28 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #32
EM800

Wypowiedzi: 5
Ile z was ma takie rozwiązanie? Moim zdaniem to tylko ładnie wygląda
 Wyślij wiadomość 

30 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #33
saguara

Zarejestrowana:
26 sty 2016
Wypowiedzi: 8
Ja właśnie miałam małe mieszkanie, gdzie zburzyłam ścianę i połączyłam kuchnię z salonem. Zyskałam dzięki temu naprawdę dużo przestrzeni, a dzięki oddzieleniu tych pomieszczeń blatem z hokerami, mieszkanie wygląda o wiele bardziej nowocześnie.
 Wyślij wiadomość 

25 lut 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #34
Karolleks

Wypowiedzi: 42
Osobno, tylko osobno. Mieszkałem w mieszkaniu, gdzie salon z kuchnią były połączone i to ma dla mnie więcej wad niż zalet - zapachy, gary w zlewie itd a tu nagle goście. Powiększa optycznie owszem, ale nie wielkość się liczy a jakość ; )
Uwaga: post edytowany przez autora 25 lut 2016
 Wyślij wiadomość 

28 lut 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #35
fitszarlottka

Zarejestrowana:
27 sty 2015
Wypowiedzi: 55
My mamy salon z aneksem kuchennym i jesteśmy bardzo zadowoleni. Obecnie uzupełniamy braku w sprzęcie AGD i zastanawiamy się nad zamówieniem wyciskarki do soków http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/WYCISKARKI-DO-SOKOW/1
Macie może to urządzenie u siebie? Mnie kusi od dawna ale zawsze coś wyskakiwało do kupienia i odkładałam zakup wyciskarki na później.
 Wyślij wiadomość 

29 lut 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #36
Jan510

Wypowiedzi: 12
W planach domu mieliśmy otwarte przejście z kuchni do salonu, ale przy budowie zrezygnowaliśmy z połączenia tych pomieszczeń. Teraz jak widzę ze bardzo dużo ludzi decyduję się na łączenie kuchni z salonem nie wiem czy sam bym się na to nie zdecydował, bo przy dobrym rozplanowaniu pomieszczeń i dobrym urządzeniu wnętrza bardzo ładnie to wygląda ;)
 Wyślij wiadomość 

29 lut 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #37
Jan510

Wypowiedzi: 12
W planach domu mieliśmy otwarte przejście z kuchni do salonu, ale przy budowie zrezygnowaliśmy z połączenia tych pomieszczeń. Teraz jak widzę ze bardzo dużo ludzi decyduję się na łączenie kuchni z salonem nie wiem czy sam bym się na to nie zdecydował, bo przy dobrym rozplanowaniu pomieszczeń i dobrym urządzeniu wnętrza bardzo ładnie to wygląda ;)
 Wyślij wiadomość 

2 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #38
daniel009

Wypowiedzi: 24
Jeżeli dobrze rozplanujesz sobie miejsce to nawet z niewielkiego pomieszczenia dasz radę zrobić cuda. W dzisiejszych czasach wiele ludzi decyduję się właśnie na tego typu rozwiązanie - czyli połączenie kuchni z salonem. W wielu przypadkach jest to ogromne ułatwienie. I ze względu funkcjonalności i ze względu wyglądu. Czasami możesz na prawdę powiększyć wizualnie kuchnie, jeżeli wszystko odpowiednio rozplanujesz.
Uwaga: post edytowany przez autora 2 mar 2016
 Wyślij wiadomość 

3 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #39
dynamical

Wypowiedzi: 25
Jak chcesz mieć zachowaną przestrzeń, a mimo wszystko oddzieloną kuchnię od salonu to polecam ściany szklane http://www.republikaszkla.pl/system/szklane-zabudowy/ fajnie się sprawdzają nie tylko biurach, ale właśnie w domach i mieszkaniach
 Wyślij wiadomość 

9 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #40
Dembik

Wypowiedzi: 98
Mi się bardzo podobają otwarte kuchnie z aneksami bardzo fajnie to wygląda i można pokombinować, żeby to zrobić dobrze. Szczególnie jak puści się na środku jakiś blat z konlomeratu w tym stylu - http://www.extremestone.pl/kamien/materialy/konglomerat możliwości całkiem sporo przejrzyjcie sobie w extremestone bo jest z czego wybierać.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

idź do strony: »