×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Witam, tak jak w temacie, ponieważ ostatnio szklane elementy w wystroju wnętrz są modne i my...
majka21, dziś 19:39
W najbliższym czasie będę zmuszona do skorzystania z usług firmy, która zajmuje się...
rychu23, 22 maj 17:24
Szukam firmy od dezynfekcji. Ktoś korzystał może z usług...
rychu23, 22 maj 17:23

Najlepsze projekty domow
idź do strony: »

Salon z aneksem kuchennym.

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

6 lut 14:46 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #61
Martini88

Zarejestrowana:
6 lut 14:22
Wypowiedzi: 23
Ja jestem zwolenniczką otwartej kuchni przy zastosowaniu wyspy kuchennej, ale znam wielu ludzi którym to się nie podoba. O zaletach kuchni z wyspą przeczytasz tu www.domolubni.pl/nowoczesna-kuchnia-wyspa-wady-zalety
zdjęcie do wypowiedzi 61
 Wyślij wiadomość 

6 lut 14:46 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #62
Martini88

Zarejestrowana:
Ja jestem zwolenniczką otwartej kuchni przy zastosowaniu wyspy kuchennej, ale znam wielu ludzi którym to się nie podoba. O zaletach kuchni z wyspą przeczytasz tu www.domolubni.pl/nowoczesna-kuchnia-wyspa-wady-zalety
 Wyślij wiadomość 

6 lut 14:46 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #63
Martini88

Zarejestrowana:
zdjęcie do wypowiedzi 63
 Wyślij wiadomość 

6 lut 14:46 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #64
Martini88

Zarejestrowana:
zdjęcie do wypowiedzi 64
 Wyślij wiadomość 

6 lut 18:27 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #65
shanti30

Wypowiedzi: 6
Wyglądają pięknie ;)
 Wyślij wiadomość 

28 lut 15:15 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #66
rychu23

Wypowiedzi: 137
To jednak z lepszych decyzji, wziąć właśnie takie meble na wymiar. Zauważylem że sa one dużo lepszej jakości. Mój znajomy szukał mebli kuchennych w katowicach bo był w trakcie przeprowadzki i znalazł je na http://www.vena-kuchnie.pl/ meble były super wykonane.
 Wyślij wiadomość 

21 kwi 14:56 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #67
Lady

Zarejestrowana:
18 maj 2016
Wypowiedzi: 51
W takim salonie moim zdaniem brakuje tylko kominka. Teraz technologia poszła bardzo do przodu i istnieją nawet kominki, które można montować w mieszkaniach. Polecam Wam wizytę na stronie sklepu internetowego http://sklep.kominki-vector.pl/ - oni mają bardzo duży wybór najróżniejszych pieców i kominków. Na pewno też chętnie doradzą.
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

idź do strony: »