×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Witam wszystkich Jestem w trakcie generalnego remontu łazienki. Mam już praktycznie wszystko...
dagna, wczoraj 11:26
Witam wszystkich Szukam czegoś co pomoże odświeżyć elementy drewniane w moim ogrodzie....
dagna, wczoraj 11:04
Witajcie! Szukam fachowców którzy zrobia mi fajne estetycznie wykonane z pomysłem balustrady...
samueldobrowols, 25 kwi 15:43

art-eco Projekty zieleni
idź do strony: »

Tapety ścienne w sypialni

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

9 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #1
kurakowa

Zarejestrowana:
9 cze 2015
Wypowiedzi: 3
Tapety ścienne w sypialni
Co myślicie o tapetach w sypialni? Czy Waszym zdaniem to dobry pomysł? Jeśli macie tak urządzoną sypialnię to wrzućcie zdjęcia!
 Wyślij wiadomość 

10 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #2
maciwoda

Wypowiedzi: 66
Oprócz tapet proponuje Ci też takie nowoczesne i stylowe lampy ścienne , czytałem o nich na http://www.polskatimes.pl/artykul/365..troj-wnetrz,id,t.html?cookie=1 , dodatkowo można do nich dobrać dekoracje ścienne w formie takich bajeranckich naklejek :) Można stworzyć coś naprawdę unikalnego, do sypialni jak znalazł :)
 Wyślij wiadomość 

10 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #3
adik356

Zarejestrowana:
9 lip 2014
Wypowiedzi: 46
Ja miałam tapety w mieszkaniu i nigdy więcej. Moim zdaniem o wiele lepiej jest pomalować, tym bardziej że teraz jest tyle farb dekoracyjnych i do tego powiesić coś ładnego i unikatowego na ścianę np coś takiego https://www.versanis.pl/produkty,info,425 .
Uwaga: post edytowany przez autora 10 cze 2015
 Wyślij wiadomość 

17 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #4
mizeria

Zarejestrowana:
17 cze 2015
Wypowiedzi: 10
Teraz moda jest na malowane ściany i przeplatane tapetami. Są tak fajne wzory, że można samemu zrobić fajny efekt. Do tego jakieś delikatne i spokojne światło i klimat że aż chce się spać w takiej sypialni.
 Wyślij wiadomość 

23 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #5
DarkWings

Wypowiedzi: 5
Zależy jaka
 Wyślij wiadomość 

24 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #6
Burell

Wypowiedzi: 7
Wszystko zależy jaka tapeta. To od Ciebie zależy czy ładnie wygląda, kwestia gustu.
 Wyślij wiadomość 

27 cze 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #7
ferfer

Są ok
 Wyślij wiadomość 

10 sie 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #8
pauli

Zarejestrowana:
12 cze 2015
Wypowiedzi: 9
Mi podobają się bardziej neutralne wzory i jasne odcienie. Nie zdecydowałabym się nigdy również na nałożenie tapety na całą ścianę. Może być to cienkim pasek w odpowiednio wyeksponowanym miejscu.
 Wyślij wiadomość 

11 sie 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #9
PoTutto

Moim zdaniem nie. Za bardzo krzykliwe.
 Wyślij wiadomość 

11 sie 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #10
karolcia.ja

Zarejestrowana:
11 sie 2015
Wypowiedzi: 4
Ja myślę, że jeśli będzie to tapeta o stonowanym wzorze to może być, ale jak będzie krzykliwa i drażniąca oko to będzie wprowadzała u człowieka nerwy. A jednak sypialnia jest do wypoczywania.
 Wyślij wiadomość 

30 paź 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #11
Nina

Zarejestrowana:
23 paź 2015
Wypowiedzi: 27
Z tapetami w sumie tak samo, jak i z farbą - szybko mogą się znudzić, ale równie szybko można je zmienić. Chociaż teraz jest mnóstwo innych ciekawych i wręcz fantazyjnych rozwiązań - co sądzicie np. o tynkach strukturalnych? Widziałam ostatnio piękny połyskujący, ale na opakowaniu wyczytałam, że jego trwałość wynosi zaledwie 4 lata...
 Wyślij wiadomość 

3 lis 2015 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #12
Tazblerits

Wypowiedzi: 1
Raz widziałem majstra co miał taśmy dwustronne i tak tapety sobie przyklejał w pokoju, ogólnie ja lubie tapete w pokoju ale dobrze musi to być zrobione
 Wyślij wiadomość 

5 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #13
pedars

Wypowiedzi: 73
Jaka kolorystyka będzie najbardziej odpowiednia w takim pomieszczeniu? Mam na celowniku taką jasną tapetę w romby. Ewentualnie taką srebrną, pasiastą. Jak myślicie? Czy takie wzory będą pasowały?
 Wyślij wiadomość 

8 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #14
shogy77

Wypowiedzi: 20
Tapeta to dobry pomysł - byle dobrać wzór i kolor. I nie przesadzać ani nie popadać w skrajności - utrzymać ton, tak aby nie zmienić sypialni w horror.
 Wyślij wiadomość 

9 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #15
kamik

Zarejestrowana:
9 sty 2016
Wypowiedzi: 8
Ale w jakim pomieszczeniu? Nie ma żadnej fotki, screena, linka? O co ci dokładnie chodzi?
 Wyślij wiadomość 

12 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #16
pedars

Wypowiedzi: 73
Temat jest o sypialni, więc jak sądzisz, o jakim pomieszczeniu mogłem pisać ;-) Ale skoro chcesz konkretów, to proszę tutaj - http://www.dekoori.pl/kolekcja/poleca..koracje/tapeta-w-mietowe-romby I jak to widzicie? Może ewentualnie macie lepsze propozycje?
 Wyślij wiadomość 

12 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #17
adam73

Wypowiedzi: 2
Tapety są w porządku. Nie trzeba rujnować pokoju aby je przykleić.
 Wyślij wiadomość 

12 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #18
komponen4

Wypowiedzi: 24
Dokładnie - tapetę zawsze można zmienić, gorzej z farbą tutaj czasem trzeba się nabawić. Chociaż dla zdolnego to i wytapetować bywa ciężko.
 Wyślij wiadomość 

12 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #19
komponen4

Dokładnie - tapetę zawsze można zmienić, gorzej z farbą tutaj czasem trzeba się nabawić. Chociaż dla zdolnego to i wytapetować bywa ciężko.
 Wyślij wiadomość 

12 sty 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #20
komponen4

Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

idź do strony: »