×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj na forum:
Treść lub nagłówek:
słowa kluczowe odzielone spacją
Autor:
autor wypowiedzi lub wątku
Prowadzę firmę budowlaną i chciałbym rozszerzyć usługi o alpinistykę przemysłową, coś...
maksik, 24 lip 10:09
Jezeli szukacie w necie [url=http://fatcar.pl/]wynajem aut poznań[/url] i nie wiecie na jaka...
Morwa, 21 lip 22:20
Czy znajdzie się tu ktoś, kto podpowie jak wygląda w rzeczywistości dobieranie elementów...
pasku, 14 lip 15:50

Miejsce na Twoją reklamę.

220x200px

Zadzwoń: 12 268 22 48

idź do strony: »

Tapety ścienne w sypialni

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

26 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #41
rostek4

Wypowiedzi: 5
Nie przepadam za tapetami. Najlepiej pomalować farbą z której będzie można zetrzeć brud
 Wyślij wiadomość 

26 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #42
zdenia

Wypowiedzi: 7
Wszystko zależy od tego jak wygląda ten pokój. Może podasz jakieś fotki? :)
 Wyślij wiadomość 

26 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #43
zdenia

Wszystko zależy od wyglądu takiego pomieszczania. Mógłbym prosić o jakieś foty?
 Wyślij wiadomość 

26 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #44
zdenia

Wszystko zależy od wyglądu takiego pomieszczania. Mógłbym prosić o jakieś foty?
 Wyślij wiadomość 

29 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #45
Vebafars

Wypowiedzi: 1
Polecam - listwy ścienne dekoracyjne do takiej fototapety na pewno będą świetnie pasować. Ja właśnie lubię sobie solidnie to zrobić.
 Wyślij wiadomość 

29 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #46
Pami

Wszystko zależy od wykonania. Źle zrobiona będzie bardzo łatwo odpadać...
 Wyślij wiadomość 

30 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #47
SzablonStudio

Na jednej ze ścian np. za łóżkiem można zastosować fototapetę z delikatnym pejzażem, a na pozostałych nakleić zwykłą tapetę lub pomalować. Jeśli chodzi o zmywalność to zarówno w przypadku dobrej farby lateksowej jak i dobrej jakościowo fototapety nie powinniśmy mieć problemu z usunięciem plamy.
 Wyślij wiadomość 

30 mar 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #48
paluch686

Wypowiedzi: 12
Bardzo ładne tapety znajdziesz na Artcore (http://artcorestudio.pl/). Mają takie unikalne, fajne, jedyne w swoim rodzaju. My z żoną jesteśmy na etapie dobierania tapety do salonu :-)
 Wyślij wiadomość 

4 kwi 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #49
Ja_cek665

Jakiś czas temu myślałem, że tapety już wyszły z mody, ale teraz widzę, że wzory są tak ciekawe i chyba znów wracają na salony :)
Sam teraz zastanawiam się czy iść w tapety czy gładzie, czy może jeszcze coś innego... Najlepiej, żeby nie było większych problemów z utrzymaniem, bo remont co dwa lata nie jest na moje nerwy
 Wyślij wiadomość 

10 kwi 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #50
puchalskan

Zarejestrowana:
26 sty 2016
Wypowiedzi: 6
Tak, ja też nie jestem fanką fototapet bo wydaje mi się, ze wyglądają sztucznie. Dodatkowo wartością, która moim zdaniem w przypadku fototapet działa na ich niekorzyść jest to, że gdy będę chciała je zmienić to będzie to całe przedsięwzięcie:moczenie, zdzieranie, ponownie gruntowanie etc. Ja u siebie postawiłam na całkowicie białe ściany ale bardzo mocno ożywione obrazami. Mam ich dużo, wszystkie z http://decoart24.pl/Obrazy-Na-Sciane ponieważ wybrałam serię tematyczną opartą na plakatach filmowych i muzycznych. Pulp fiction, pink floyd i acdc rozbudzają mój salon a gdy będę chciała zmienić tematykę na inną, po prostu ściągnę obraz:)
 Wyślij wiadomość 

10 kwi 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #51
puchalskan

Zarejestrowana:
26 sty 2016
Wypowiedzi: 6
Tak, ja też nie jestem fanką fototapet bo wydaje mi się, ze wyglądają sztucznie. Dodatkowo wartością, która moim zdaniem w przypadku fototapet działa na ich niekorzyść jest to, że gdy będę chciała je zmienić to będzie to całe przedsięwzięcie:moczenie, zdzieranie, ponownie gruntowanie etc. Ja u siebie postawiłam na całkowicie białe ściany ale bardzo mocno ożywione obrazami. Mam ich dużo, wszystkie z http://decoart24.pl/Obrazy-Na-Sciane ponieważ wybrałam serię tematyczną opartą na plakatach filmowych i muzycznych. Pulp fiction, pink floyd i acdc rozbudzają mój salon a gdy będę chciała zmienić tematykę na inną, po prostu ściągnę obraz:)
 Wyślij wiadomość 

11 kwi 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #52
ritene

Zarejestrowana:
11 kwi 2016
Bardzo w porządku. Mam taką fototapetę: http://sklep.foteks.pl/fototapety-33-Miasta.html i jetem zadowolona. Są tańsze niż kamień dekoracyjny na który długo chorowałam. Pamiętajcie tylko, by wybrać dobry klej bo my mieliśmy z tym spory problem.
 Wyślij wiadomość 

5 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #53
AnnaK

Zarejestrowana:
23 lis 2015
Wypowiedzi: 4
Fototapety to fantastyczny pomysl. Niedawno sami oklejalismy nimi pokoj.
W tym dziale widzialam podobne – http://uwalls.pl/fototapety-do-sypialni .Niedrogo i duzy wybor!
Uwaga: post edytowany przez autora 5 maj 2016
 Wyślij wiadomość 

13 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #54
Cristan

Moim zdaniem tapety nie są wcale takim złym pomysłem, chociaż wszystko zależy od tego jak zrobione jest całe pomieszczenie. I o tego jak będzie użytkowane. Wiadomo tapeta może się odkleić albo zadrzeć. Teraz chyba dużym powodzeniem cieszą się fototapety. Mam wrażenie, że są nieco trwalsze i mniej widac jakieś ewentualne łączenia. Farba, chociaż ładnie wygląda tez nie jest niezawodna, zwłaszcza w młodych blokach. Tworzą się pęknięcia, bąble i zaczyna odpadać. Przynajmniej w moim przypadku tak było.
 Wyślij wiadomość 

13 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #55
Cristan

Moim zdaniem tapety nie są wcale takim złym pomysłem, chociaż wszystko zależy od tego jak zrobione jest całe pomieszczenie. I o tego jak będzie użytkowane. Wiadomo tapeta może się odkleić albo zadrzeć. Teraz chyba dużym powodzeniem cieszą się fototapety. Mam wrażenie, że są nieco trwalsze i mniej widac jakieś ewentualne łączenia. Farba, chociaż ładnie wygląda tez nie jest niezawodna, zwłaszcza w młodych blokach. Tworzą się pęknięcia, bąble i zaczyna odpadać. Przynajmniej w moim przypadku tak było.
 Wyślij wiadomość 

13 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #56
Cristan

PS. Niestety forum się zawiesiło i zwielokrotniło wiadomość
Uwaga: post edytowany przez autora 13 maj 2016
 Wyślij wiadomość 

16 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #57
kkatiaa90

Zarejestrowana:
29 lip 2015
Wypowiedzi: 3
Mi się tapety na ścianę podobają i mogę polecić np. http://pieknetapety.pl, mam z tego sklepu tapetę w stylu vintage i bardzo pasuje do mojego pomieszczenia :)
 Wyślij wiadomość 

17 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #58
mietowa

Zarejestrowana:
17 maj 2016
Wypowiedzi: 10
Mam szarobiałą sypialnię. Typowy styl skandynawski. Tapeta jak poniżej, biały dywan z włsoiem, szare meble i czarno biale zaslony w szachownicę. przełamałam to turkusowymi dodatkami- doniczki, poduszki, ramki na zdj.
zdjęcie do wypowiedzi 58
 Wyślij wiadomość 

23 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #59
damian.pietia

Wypowiedzi: 11
Kiedyś uważałem, że tapety to 'wiocha' i że to powiew PRLowskich klimatów jeszcze, że to zawsze źle wygląda, ale dzisiaj, przyznam szczerze, że stałem się fanem tapet. Jest tak ogromny wybór, nie tylko jeżeli chodzi o wzory, ale też o teksturę, są tapety nawet do łazienek itp..Myślę, że to bardzo fajne rozwiązanie, wygodne, poza tym tapetę zawsze można wymienić odświeżając w ten sposób wygląd mieszkania bez wielkich rewolucji. Ja trochę podpowiedzi przy urządzaniu mieszkania znalazłem na http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-..ny/tapety-na-sciane,pr336.html , może też skorzystasz.
 Wyślij wiadomość 

23 maj 2016 Zgłoś tę wypowiedź moderatorowi - #60
damian.pietia

Wypowiedzi: 11
A..w sypialni podoba mi się dobieranie fototapet z leśnymi motywami :)
Uwaga: post edytowany przez autora 23 maj 2016
 Wyślij wiadomość 

Zaloguj się aby umieścić komentarz w tym wątku.

idź do strony: »