×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Jak wyposażyć ogród zimowy

21 lip 2014

Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu? więcej »

Wnętrza z drewnem

16 sty 2014

Drewno to nie tylko tworzywo do stawiania domów. Drewno stało się bardzo urokliwym materiałem służącym do wykończenia wnętrz, czy to w formie paneli, czy też gotowych półek, mebli, schodów, poręczy. więcej »

Egzotyczne rośliny w domu

12 lis 2013

Coraz więcej gatunków roślin, które nie są spotykane w środowisku naturalnym w naszym klimacie, ozdabia wnętrza domu. Większość tego rodzaju okazów potrzebuje wydzielenia im osobnego miejsca, kwietnego kącika, oranżerii lub ogrodu zimowego. więcej »

Pomysły na komfort w małym mieszkaniu

8 sie 2013

Funkcjonalne i wygodne urządzenie małego mieszkania to nie lada wyczyn. Ponieważ niestety nie jesteśmy w stanie naciągnąć metrażu do naszych potrzeb, pozostaje zastosowanie paru trików, które optycznie powiększą otaczającą nas przestrzeń. więcej »

Mała łazienka może być funkcjonalna

9 lip 2013

Najtrudniej jest urządzić małą łazienkę. Trzeba się dobrze zastanowić co jest w niej niezbędne, a z czego można ewentualnie zrezygnować oraz w jaki sposób można ją optycznie powiększyć. więcej »

Pralka w małym lokum

3 lip 2013

Jeżeli warunki mieszkaniowe zmuszają nas do postawienia pralki w łazience lub w kuchni, to postarajmy się wtopić ją harmonijnie w otoczenie danego pomieszczenia. więcej »

Oświetlenie do salonu

10 cze 2013

Salon jest miejscem zarówno odpoczynku jak i pracy wymagającej intensywnego używania wzroku. Wobec tego winny być w nim zamieszczone dwa rodzaje światła: światło ogólne, o odpowiednio dobranej mocy, oraz światło miejscowe. więcej »

Wykończenie ścian kuchennych cz. II

23 maj 2013

W tej części artykułu prezentowane są materiały, które umożliwią wykonanie aranżacji zarówno eleganckiej i naturalnej jak również modnej i oryginalnej, dostosowanej do stylu każdego mieszkania. więcej »

idź do strony: »