×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Warto waszym zdaniem obecnie pracować w Policji? Trudno dostać tam pracę?
adamm90, 16 sie 12:54
Wielu z nas staje przed tym pytaniem kiedy nasza pralka niestety ulega awarii. Czasami okazuje...
maksik, 16 sie 11:32
Mam nietypowe pytanie, mam w domu płaski dach i chciałbym zamontować w nim okno. Znalazłem...
maksik, 16 sie 09:05
idź do strony: »

Jak wyposażyć ogród zimowy

21 lip 2014

Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu? więcej »

Egzotyczne rośliny w domu

12 lis 2013

Coraz więcej gatunków roślin, które nie są spotykane w środowisku naturalnym w naszym klimacie, ozdabia wnętrza domu. Większość tego rodzaju okazów potrzebuje wydzielenia im osobnego miejsca, kwietnego kącika, oranżerii lub ogrodu zimowego. więcej »

Zielone minisalony

5 lis 2013

Na co dzień kontakt z naturą umożliwiają parki oraz przydomowe zielone salony czyli ogrody. Ich namiastką są balkony, loggie, werandy i tarasy. One także mogą stać się miejscem codziennego odpoczynku, relaksu, zabaw dzieci. więcej »

Namioty ogrodowe

18 lip 2013

Dawniej kojarzone jedynie z uprawą warzyw pod folią - dziś jako przenośne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Niekoniecznie musimy używać ich w ogrodzie, okażą się idealne na każdą imprezę plenerową. więcej »

Huśtawka w ogrodzie

27 maj 2013

Ooprócz mebli ogrodowych, warto umieścić w przydomowym, zielonym zakątku huśtawkę ogrodową. Przyniesie ona wiele radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym, przenosząc w beztroski świat śmiechu i zabawy. więcej »

Lato w domu, czyli dlaczego warto budować oranżerię

8 mar 2013

Oranżeria, czyli inaczej mówiąc ogród zimowy to doskonałe miejsce na spędzanie wolnego czasu bez względu na warunki atmosferyczne. Rośliny, woda, przeszklone powierzchnie to wszystko stworzy niepowtarzalny klimat w naszym domu. więcej »

Zakładanie kompostownika

24 sty 2013

Często nie zdajemy sobie sprawy, że to, co wyrzucamy do śmieci i spisujemy na straty może okazać się niezwykle pomocne, z tą różnicą, że nie w kuchni, ale w ogrodzie. więcej »

Kominek w ogrodzie

23 sty 2013

Dla osób, które cenią sobie jego funkcjonalność lub które nie mają możliwości posiadania kominka we wnętrzach własnego domu, jest mała podpowiedź. Ogród i kominek pasują do siebie idealnie. więcej »

idź do strony: »