×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017

Rodzaje nawierzchni

19 lis 2012

Zestawienie przedstawia rodzaj nawierzchni w stosunku do głównych cech, jakie powinna spełniać w zależności od potrzeb i miejsc zastosowania. więcej »

10 sposobów, jak płacić mniejsze rachunki za wodę i energię

16 wrz 2011

Opłaty za wodę i energię elektryczną coraz szybciej rosną. Coraz częściej zastanawiasz się, co zrobić, aby płacić niższe rachunki. A sposobów jest wiele. Wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach - oto one! więcej »

Kupujemy mieszkanie

12 sie 2011

Zdarza się, że kupując mieszkanie na rynku pierwotnym, pierwsze rozmowy z deweloperem zaczynamy w sytuacji, gdy naszego przyszłego mieszkania jeszcze nie ma fizycznie, a na placu budowy jest dopiero przysłowiowa dziura w ziemi. więcej »

Małe dziecko w domu – jakie zabezpieczenia?

12 sie 2011

ak przygotować dom na wędrówki małego odkrywcy? Jakie wprowadzić zabezpieczenia, aby nie ograniczać jego ciekawości, ale poznawanie świata uczynić bezpiecznym? więcej »