×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Bezpieczny dom

19 mar 2014

Dom oprócz walorów estetycznych musi być także bezpieczny. Problemy związane z bezpieczeństwem można podzielić na te związane z użytkowaniem, pożarem lub te związane z ochroną przez włamaniem. więcej »

Kiedy wykonać drenaż

11 mar 2014

Drenaż to odprowadzenie wody, która zbiera się na terenie posesji lub w gruncie i może zagrażać budowlom lub uprawom. Warto o nim pomyśleć już na etapie projektowania, a nie dopiero po pojawieniu się podtopień. więcej »

Warunki techniczne - wyposażenie techniczne

10 lut 2014

Podstawowym warunkiem odbioru budynku oraz dopuszczenia go do użytkowania jest wyposażenie go w sprawne instalacje: wodno –kanalizacyjną, ogrzewania i elektryczną. więcej »

Grzejnikowe ABC

4 lut 2014

Elementarz dla osób planujących wymianę, modernizację, bądź instalację centralnego ogrzewania. Tutaj dowiesz się, czym różnią się poszczególne typy grzejników i które z nich sprawdzą się w Twoim domu. więcej »

Komin do kotłów kondensacyjnych

23 sty 2014

Z racji zastosowania zamkniętej komory spalania, powietrze doprowadzane do kotła kondensacyjnego musi być doprowadzane oddzielnym kanałem. Dlatego kominy do takich kotłów to kominy dwukanałowe, dodatkowo spełniające szereg określonych norm. więcej »

Dekoracyjne grzejniki

8 paź 2013

Czasami wchodząc do wnętrza trudno się domyśleć, że urządzenie, które wisi na ścianie to grzejnik. Niegdyś kojarzony jedynie z koniecznym elementem wyposażenia pokoju, dziś traktowany jako pełnoprawna ozdoba pomieszczenia. więcej »

Ochrona przeciwsłoneczna pomieszczeń a klimatyzacja

12 cze 2013

Często dopiero na etapie użytkowania pomieszczeń okazuje się, że zaprojektowana w nich klimatyzacja nie jest tak wydajna, jak to założono na etapie projektu lub, że jej wykorzystanie w 100% nie jest możliwe. więcej »

Oświetlenie do salonu

10 cze 2013

Salon jest miejscem zarówno odpoczynku jak i pracy wymagającej intensywnego używania wzroku. Wobec tego winny być w nim zamieszczone dwa rodzaje światła: światło ogólne, o odpowiednio dobranej mocy, oraz światło miejscowe. więcej »

idź do strony: »