×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Klinika Psychomedic organizuje staż dla studentów ostatnich lat psychologii oraz absolwentów...
karina, wczoraj 10:04
Od niedawna przeprowadziłem się do Warszawy. Poszukuję sprawdzonego warsztatu samochodowego...
reipel, 24 wrz 23:02
Co w tym temacie polecicie? Podobają mi się takie wykończenia jak...
maksik, 22 wrz 10:57
 

Kamienne ogrodzenie


Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/clients/naszmajster.pl/html/smarty/plugins/block.explain.php(69) : mbregex replace on line 5

Fatal error: mb_ereg_replace() [<a href='function.mb-ereg-replace'>function.mb-ereg-replace</a>]: Failed evaluating code: '' . sanitize('&lt;a href=&quot;/dictionary/' . smarty_modifier_depolonize($term['term']) . '-d' . $term['id'] . '.html&quot; class=&quot;dictterm&quot; title=&quot;' . $def . '&quot;&gt;' . 'budowę' . '&lt;/a&gt;') . ' ogrodzenia weźmy pod rozwagę kilka czynników. Pamiętajmy, że nie wolno stosować jakichkolwiek ostrych zakończeń, zwieńczeń, ani drutów kolczastych na płotach, które mają do 1,8 metra wysokości; wszystko ze względu na bezpieczeństwo ludzi, czy zwierząt. Przy projektowaniu ogrodzenia pamiętajmy, że ani bramy, czy też furtki znajdujące się w nim, nie mogą otwierać się na zewnątrz działki. &lt;/p&gt; &lt;p&gt;Przed dokonaniem wyboru odnośnie materiału do stworzenia naszego wymarzonego ogrodzenia, dobrze jest sięgnąć po informacje, z jakich substancji zostały wykonane, gdyż, obecnie, pojawiło się wiele ważnych przepisów dotyczących zakazu stosowania in /home/clients/naszmajster.pl/html/smarty/plugins/block.explain.php on line 69