×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Kolorowa ściana

18 lis 2013

Kolorowe ściany nadają pomieszczeniom życia, charakteru, pobudzają lub wręcz przeciwnie, tworzą kojący nastrój. Ich dobór uzależniony jest także od rodzaju pomieszczenia oraz dodatków, jakie się w nim znajdują. więcej »

Niebanalna ściana

1 sie 2013

Zafundujmy naszej ścianie prawdziwy salon piękności. Oto kilka z wielu inspiracji, dzięki którym w dość łatwy sposób można samemu odmienić i upiększyć banalną powierzchnię. więcej »

Malowanie nowych ścian

24 cze 2013

W przypadku, gdy ściany pokrywane są farbą po raz pierwszy, proces ten musi być odpowiednio wykonany, by emulsja dobrze pokryła całą powierzchnię, a także nie ulegała złuszczeniu pod wpływem czasu. więcej »

Wykończenie ścian kuchennych cz. II

23 maj 2013

W tej części artykułu prezentowane są materiały, które umożliwią wykonanie aranżacji zarówno eleganckiej i naturalnej jak również modnej i oryginalnej, dostosowanej do stylu każdego mieszkania. więcej »

Wykończenie ścian kuchennych cz. I

23 maj 2013

Z jednej strony kuchnia musi zapewnić łatwe utrzymanie czystości, z drugiej przytulność i klimat sprzyjający spożywaniu codziennych posiłków. Tym wymaganiom muszą sprostać okładziny mebli i ścian kuchennych. więcej »

Kolorowa elewacja

25 kwi 2013

Szare budynki, domy jednorodzinne, bloki, szkoły i inne instytucje jednoznacznie kojarzą nam się z okresem PRL. Na szczęście epoka ta odchodzi w zapomnienie. Coraz więcej osób decyduje się na „pokolorowanie” zewnętrznych ścian swoich domów. więcej »

Naklejki na ścianę

28 mar 2013

Jeśli chcemy stworzyć naprawdę oryginalny i niebanalny efekt, a nie chcemy eksperymentować z wieloma farbami, możemy sięgnąć po dużo czystsze i prostsze rozwiązanie, jakim są naklejki na ścianę. więcej »

Tapetowanie nowych ścian

21 mar 2013

Tapetowanie ścian, to jeden ze sposobów na oryginalne wykończenie pomieszczeń w mieszkaniu lub domu. Niestety sam proces tapetowania jest dosyć skomplikowany i wymaga odpowiedniej wprawy i staranności. Na co szczególnie zwrócić uwagę? więcej »

idź do strony: »