×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Prawidłowe składowanie materiałów budowlanych

21 lut 2014

Sposoby magazynowania materiałów i wyrobów budowlanych zależą od ich wrażliwości na wpływy atmosferyczne, zagrożenia pożarowego a także samego harmonogramu budowy. więcej »

Wnętrza z drewnem

16 sty 2014

Drewno to nie tylko tworzywo do stawiania domów. Drewno stało się bardzo urokliwym materiałem służącym do wykończenia wnętrz, czy to w formie paneli, czy też gotowych półek, mebli, schodów, poręczy. więcej »

Cechy fizyczne i chemiczne materiałów izolacyjnych

2 sty 2014

Współczesne materiały budowlane o wysokiej jakości muszą spełniać wymagania różnej natury. Są to m.in. odpowiednia izolacyjność termiczna i akustyczna oraz ochrona przed wilgocią. więcej »

Nowoczesna architektura domów jednorodzinnych

27 gru 2013

W nowoczesnej architekturze dominują proste formy bez zbędnych zdobień i udziwnień, za to wykorzystujące innowacyjne materiały. Domy nowoczesne są domami energoszczędnymi i praktycznymi. więcej »

Wnętrza z klinkierem

17 gru 2013

Znany jest nam przede wszystkim jako materiał do budowy ścian zewnętrznych. Jednak oryginalny, nieco surowy wygląd klinkieru sprawia, że z powodzeniem można go zastosować również do aranżacji wnętrz. więcej »

Ochrona drewnianego stropu przed ogniem

8 lis 2013

Stopy pełnią rolę bariery, która chroni przed przedostaniem się ognia na sąsiednie kondygnacje. W przypadku drewnianych konstrukcji, które szczególnie łatwo mogą przenosić ogień, konieczne jest wykonanie odpowiednich zabezpieczeń. więcej »

Ceramika na zewnątrz domu

30 paź 2013

Na zewnątrz budynków wykorzystuje się takie elementy, jak cegłę, pustaki, dachówki, rury, kształtowniki kanalizacyjne, płytki tarasowe. Jednak by materiały te spełniały swoje funkcje, muszą odznaczać się pewnymi charakterystycznymi właściwościami. więcej »

Korek - materiał budowlany

25 paź 2013

Lekki, nienasiąkliwy, nie pochłaniający pary wodnej, odporny na pleśń, dźwiękochłonny, przyjemny w dotyku, trwały. To tylko niektóre zalety korka. Nic dziwnego, że coraz więcej osób wybiera go jako materiał wykończeniowy w swoich domach. więcej »

idź do strony: »