×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Ściana jednowarstwowa

16 maj 2013

Ściana jednowarstwowa to najstarsza technologia wznoszenia budynków, znana z czasów, kiedy nie było jeszcze materiałów izolacyjnych. Czy stosowanie ścian jednowarstwowych ma dzisiaj jeszcze jakiś sens? więcej »

Dom budowany etapami

30 kwi 2013

Budowa domu jednorodzinnego to nie tylko zadanie skomplikowane pod względem logistycznym, ale również potężne wyzwanie finansowe. Oczywiście, zamiast budować cały obiekt od razu, można inwestycję rozłożyć na etapy. więcej »

Cechy techniczne ścian

26 kwi 2013

Ściany, to, obok fundamentów i dachu, najważniejszy element każdego budynku, To od nich zależy, czy jest on ciepły, wytrzymały, trwały i bezpieczny dla mieszkańców. więcej »

Dylatacja lekkich ścian działowych

21 kwi 2013

Dylatacja, czyli oddzielenie od siebie elementów konstrukcyjnych wykonanych z różnych materiałów, pozwala na swobodną pracę konstrukcji i chroni przed powstawaniem rys. więcej »

Z czego budować ścianki działowe

17 kwi 2013

Ściany działowe dzielą wnętrze domu na pomieszczenia. Od ich wykonania i zastosowanego materiału zależą warunki i komfort życia mieszkańców. Z czego więc należy wybudować najlepszą ściankę działową? więcej »

Błędy popełniane przy murowaniu ścian

23 mar 2013

Aby cieszyć się dobrym efektem i bezproblemową eksploatacją domu, ściany muszą być przede wszystkim proste, powinny trzymać pion oraz zapewnić dobrą izolacyjność. W tym celu należy unikać błędów jakie często są popełniane podczas ich wznoszenia. więcej »

Ściana działowa z płyt g-k

7 mar 2013

Płyty gipsowo-kartonowe z uwagi na swoją uniwersalność, dobre właściwości techniczne oraz łatwość i szybkość obróbki są podstawą wielu różnorodnych systemów suchej zabudowy wnętrz. więcej »

Parapety zewnętrzne – rodzaje

2 mar 2013

Parapety zewnętrzne stanowią bardzo ważny, wręcz niezbędny element wykończenia okna. O ich funkcjonalności, trwałości i urodzie decyduje materiał, z jakiego są zrobione oraz prawidłowy montaż. więcej »

idź do strony: »