×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Potrzebujemy czegoś takiego. jak w temacie. Na jaką kwotę możemy liczyć w ramach pożyczki?...
pedars, wczoraj 12:24
Witam wszystkich Jestem w trakcie generalnego remontu łazienki. Mam już praktycznie wszystko...
dagna, 26 kwi 11:26
Witam wszystkich Szukam czegoś co pomoże odświeżyć elementy drewniane w moim ogrodzie....
dagna, 26 kwi 11:04
idź do strony: »

Jak wyposażyć ogród zimowy

21 lip 2014

Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu? więcej »

Ogród w stylu kolonialnym

30 kwi 2014

W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi. więcej »

Egzotyczne rośliny w domu

12 lis 2013

Coraz więcej gatunków roślin, które nie są spotykane w środowisku naturalnym w naszym klimacie, ozdabia wnętrza domu. Większość tego rodzaju okazów potrzebuje wydzielenia im osobnego miejsca, kwietnego kącika, oranżerii lub ogrodu zimowego. więcej »

Zielone minisalony

5 lis 2013

Na co dzień kontakt z naturą umożliwiają parki oraz przydomowe zielone salony czyli ogrody. Ich namiastką są balkony, loggie, werandy i tarasy. One także mogą stać się miejscem codziennego odpoczynku, relaksu, zabaw dzieci. więcej »

Namioty ogrodowe

18 lip 2013

Dawniej kojarzone jedynie z uprawą warzyw pod folią - dziś jako przenośne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Niekoniecznie musimy używać ich w ogrodzie, okażą się idealne na każdą imprezę plenerową. więcej »

Basen

15 lip 2013

Basen kąpielowy we własnym domu lub ogrodzie powoli przestaje być atrakcją dostępną jedynie dla najbogatszych. Niestety samo jego wybudowanie to tylko połowa kosztów. więcej »

Ochrona upraw

19 cze 2013

Większość szkód w drzewostanach jest wyrządzana przez zwierzęta jeleniowate lub dziki. Te zwierzęta są pod ochroną dlateg warto zastanowić się, jakich środków zapobiegawczych użyć do ochrony upraw. więcej »

idź do strony: »