×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017

Metalowe ogrodzenie

4 cze 2013

Eleganckie ogrodzenie to podstawowa wizytówka naszej posesji. Im piękniejsze, ciekawsze rozwiązanie ono prezentuje, zapewne tym lepiej będziemy się czuć na naszej domowej przestrzeni. więcej »

Rodzaje bram i rodzaje materiałów

31 maj 2013

Brama umożliwia wjazd na teren posesji. Jest łącznikiem między światem zewnętrznym, a otoczeniem domostwa. Swoim stylem tak może odwoływać się do minionej epoki, jak i być syndromem nowoczesności. więcej »

Kamienne ogrodzenie

30 mar 2013

Ogrodzenie. Ważny element małej architektury. Powinno być solidne, mocne, trwałe, a także pasować do stylu naszego domu oraz otoczenia. Odpowiednie otoczenie posesji to jej znakomita wizytówka. więcej »

Zastosowanie automatyki w działaniu bram

28 mar 2013

Automatyka, która umieszczona jest w bramach, pełni bardzo ważną funkcję. Jakakolwiek awaria tego systemu sprawia, że brama przestaje poprawnie funkcjonować. Czasami może przynieść unieruchomienie całego systemu. więcej »

Ogrodzenie, czyli nierozłączny element każdej posesji

9 wrz 2011

Ogrodzenie jest ważnym elementem architektonicznym naszej posesji. Oprócz funkcji dekoracyjnej, wyznacza granice, stanowi ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Dzięki niemu możemy odseparować się od świata zewnętrznego. więcej »

Murowanie klinkierowego ogrodzenia krok po kroku

5 kwi 2011

Płot zbity z desek czy druciana siatka nie są optymalnym rozwiązaniem zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Gdy budowa obiektu będzie zakończona, a inwestorzy złapią finansowy oddech, warto pomyśleć o efektownym, murowanym ogrodzeniu. więcej »