×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Nowoczesna architektura domów jednorodzinnych

27 gru 2013

W nowoczesnej architekturze dominują proste formy bez zbędnych zdobień i udziwnień, za to wykorzystujące innowacyjne materiały. Domy nowoczesne są domami energoszczędnymi i praktycznymi. więcej »

Aneks kuchenny czy osobna kuchnia

30 lip 2013

Małe kuchnie, a także moda na otwartą przestrzeń w domu sprawiła, że wiele osób rezygnuje z tradycyjnych kuchni, będących zamkniętą przestrzenią na rzecz aneksów kuchennych. Dla jednych takie rozwiązanie jest koniecznością, dla innych wygodą. więcej »

Normowe doświetlenie pomieszczeń

25 lip 2013

Oświetlenie, wbrew pozorom, stanowi bardzo istotny element konstrukcji każdego wnętrza. Pod tym kątem projekt domu powinien być dokładnie przemyślany, a wszystkie dostępne źródła światła należycie przeanalizowane. więcej »

Projekt domu według feng-shui

23 lip 2013

Wbrew temu co niektórzy sądzą feng shui nie polega na rozwieszaniu w mieszkaniu kryształków, kokardek, fletów czy dzwonków. więcej »

Kosztorys budowy

16 lip 2013

Wiedza dotycząca kosztu budowy domu, a także każdego innego budynku, przyda nam się już na etapie wyboru projektu. Bo oprócz względów wizualnych, bardzo istotną kwestią jest także to, czy jesteśmy w stanie sfinansować całkowicie budowę. więcej »

Ekologiczna przyszłość budownictwa

19 kwi 2013

Już dziś można zauważyć, iż coraz większa liczba ludzi decyduje się na energooszczędną budowę domu, mając na uwadze nie tylko własne korzyści, ale również dobro otaczającego ich środowiska naturalnego. więcej »

Obowiązki projektanta

2 kwi 2013

Głównym zadaniem projektanta jest zadbanie o to, aby projektowany obiekt odpowiadał wymaganiom stawianym budynkom pod względem spełnienia wymagań norm gwarantujących bezpieczeństwo przebywających w obiekcie ludzi. więcej »

Szklane ryzality

19 mar 2013

Powiększając domową przestrzeń szklanym ryzalitem możemy osiągnąć nie tylko więcej miejsca, ale i niepowtarzalną atmosferę. Nasz dom nabierze indywidualnego charakteru, a duże powierzchnie ścian ożywią się. więcej »

idź do strony: »