×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Ogród w stylu kolonialnym

30 kwi 2014

W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi. więcej »

Ogród japoński

8 maj 2013

Ogród Kraju Kwitnącej Wiśni ma prostą, naturalną formę. Jego pielęgnacja powinna ukrywać działania prowadzone przez samego człowieka. Ideałem i wzorem jest dzika przyroda. więcej »

Twój ogród też może być ekologiczny

19 kwi 2013

Ogród ekologiczny, prowadzony w zgodzie z naturą, który nie zanieczyszcza środowiska, a do tego jest piękny, zadbany i daje wiele radości - niemożliwe? Możliwe, wystarczy tylko mądrze go zaplanować i odpowiednio o niego dbać! więcej »

Patio

3 lut 2013

Patio, wywodzące się z architektury hiszpańskiej i portugalskiej, w ostatnich latach zyskuje coraz większe powodzenie w naszej części Europy. Tradycyjna forma dziedzińca umiejscowionego w wewnętrznej części budynku ewoluuje w kierunku nowych opcji. więcej »

Kominek w ogrodzie

23 sty 2013

Dla osób, które cenią sobie jego funkcjonalność lub które nie mają możliwości posiadania kominka we wnętrzach własnego domu, jest mała podpowiedź. Ogród i kominek pasują do siebie idealnie. więcej »

Jedzenie z własnego ogródka – czy jest zdrowe?

20 sty 2013

O czym pamiętać, aby mieć zdrowe warzywa z domowego ogródka? Jak zaprojektować przydomowy lub balkonowy ogródek? A może lepiej posadzić zioła? Jak wybrać właściwe miejsce i w jaki sposób uprawiać warzywa? więcej »

Więcej zieleni, więcej zdrowia

18 sty 2013

Warto otaczać się zielenią, roślinami i pięknym zadbanym ogrodem. Dlaczego zieleń wokół nas jest taka ważna i dlaczego warto uprawiać rośliny w swoim otoczeniu? więcej »

Odrobina prywatności na małej działce

26 cze 2012

Jak zapewnić sobie odrobinę prywatności w przypadku małej działki? Jak sprawić, by bliskie sąsiedztwo przestało być odczuwalne? Jak przesłonić nieatrakcyjne widoki? Oto kilka praktycznych porad. więcej »

idź do strony: »