×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Plany domów i garaży czołowych polskich pracowni. Wybierz swój wymarzony projekt domu. Zapytaj o możliwości adaptacji.
Zamów projekt Odbicie lustrzane
Zapytaj o projekt

Masz pytanie odnośnie projektu Elegancki? Możesz zadać je poniżej. Nie zapomnij wypełnić adresu zwrotnego.

Treść zapytania
Twój adres e-mail*

Kod (cztery duże litery) z obrazka:
captcha

* Adres będzie wykorzystany jednokrotnie, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi.
Zmiany adaptacyjne

Planujesz zmiany w projekcie Elegancki? Wyślij do architektów w Twoim regionie prośbę o wycenę naniesienia takich zmian na projekt.

Uwaga: Zapytania ofertowe dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Login
Hasło
Opisz dokładnie planowane zmiany

Budowa kompleksowa

Jeśli już jesteś zdecydowany na budowę wg projektu Elegancki a masz problem ze znalezieniem ekipy, wyślij zapytanie do firm trudniących się budową kompleksową w Twoim regionie.

Uwaga: Zapytania ofertowe dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Login
Hasło
Treść zapytania:

Opis
widok frontowy tył
Elegancki
Elegancki

Cena: 3800 zł Kup teraz!

Dane techniczne

  • powierzchnia zabudowy: 197.91 m2
  • powierzchnia użytkowa: 279.09 m2
  • powierzchnia netto: 294.90 m2
  • kubatura: 1140.00 m3
  • wysokość: 11.05 m
  • min. wym. działki: 20.0 x 24.8 m
  • kąt nachylenia dachu: 40°
  • powierzchnia dachu: 268.40 m2

Projekt domu Elegancki to wykwintny, klasyczny w formie dom. Budynek o prostej bryle i układzie wnętrz jest zarazem wyrafinowany i intrygujący. Z zewnątrz dom nawiązuje do willi okresu międzywojennego, w nowym ujęciu. Projekt domu Elegancki zawiera elementy nowoczesnych uproszczeń, co potęguje jego elegancję. Dom dzięki swoim niewielkim wymiarom zewnętrznym zmieści się na małą, szczególnie na wąską działkę. Styl domu sugeruje budowę budynku o dużej powierzchni i kubaturze - ten projekt jednak został stworzony bez zbędnej rozrzutności i bez niepotrzebnej straty cennych metrów. Wnętrze parteru zaprojektowane jest wokół przestronnego holu z wyeksponowanymi zabiegowymi schodami. Z holu przechodzimy do pokoju dziennego i do jadalni. W części dziennej wyodrębniono pokój telewizyjny mogący służyć również za bibliotekę, oraz pokój gościnny z łazienką, który może również być wykorzystany jako gabinet. Kuchnia i garaż znajdują się od strony frontowej. Przedsionek połączony jest z garażem - przez szatnię, oraz z kuchnią - przez spiżarnię. Na piętrze zaprojektowano apartament Państwa domu, z łazienką, garderobami i tarasem. Następnie dodatkowy apartament - np. dla dorosłego dziecka lub starszej osoby. Dodatkowo zaplanowano jeszcze dwie sypialnie z łazienką dostępną z holu. Hol został powiększony o bibliotekę - ewentualnie wieczorny salonik. W projekcie domu Elegancki dach nad piętrem kryje duży strych, który można też wykorzystać na cele użytkowe.

Fundamenty - betonowe wylewane; Ściany zewnętrzne - dwuwarstwowe porotherm 30 + 15 wełna mineralna; Strop - żelbetowy TERIVA; Pokrycie dachu - blachodachówka lub dachówka; Elewacje - tynk cienkowarstwowy

Koszty: całkowity: 680 310 zł, stan surowy: 272 124 zł, stan zamknięty: 387 778 zł, stan surowy: 272 124 zł, całkowity: 680 310 zł, stan zamknięty: 387 778 zł, stan zamknięty: 387 778 zł, całkowity: 680 310 zł, stan surowy: 272 124 zł

Zapytaj o projekt Elegancki: 32 320 48 80
Rzuty
Rzut parteru
Rzut parteru
Zapytaj o projekt Elegancki: 32 320 48 80
Elewacje
front tył
prawa lewa
Zapytaj o projekt Elegancki: 32 320 48 80
Usytuowanie na działce
lokalizacja na działce

Wasze komentarze ...

Brak komentarzy.

Zaloguj się aby dodać nowy komentarz.