×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów...
dorottii3, wczoraj 12:40
W jaki sposób można najszybciej sprzedać samochód? Nie mam czasu na jeżdżenie po giełdach...
karina, 22 sie 22:58
Czy kupujecie karmę dla psa przez internet? Jeśli tak to w jakich sklepach? Korzystaliście...
elmo, 22 sie 09:55
idź do strony: »

Najważniejsze targi budowlane w Polsce i na świecie

18 lut 2014

Świat budownictwa, jak żaden inny sektor usług, jest organizatorem ogromnej liczby targów i wystaw stałych, na których przedstawiane są najnowsze osiągnięcia oraz innowacje technologicze z branży. więcej »

Czy warto chodzić na targi mieszkaniowe i budowlane?

23 paź 2013

W obecnych czasach, praktycznie wszystkie informacje dostępne są w Internecie. Jednak mimo takiego łatwego i powszechnego dostępu do ofert mieszkaniowych, tradycyjne targi nieruchomości cieszą się niemalejącą popularnością. więcej »

Jak zaplanować harmonogram budowy

5 wrz 2013

Kiedy już zakupimy projekt wymarzonego domu, nacieszymy się wizualizacją i rzutami pięter, warto usiąść i pomyśleć nad zaplanowaniem całego przedsięwzięcia, jednym słowem - sporządzić profesjonalny harmonogram postępu robót. więcej »

Kosztorys budowy

16 lip 2013

Wiedza dotycząca kosztu budowy domu, a także każdego innego budynku, przyda nam się już na etapie wyboru projektu. Bo oprócz względów wizualnych, bardzo istotną kwestią jest także to, czy jesteśmy w stanie sfinansować całkowicie budowę. więcej »

Letni domek na działce

5 lip 2013

Nawet najbardziej zagorzały wielbiciel miasta i gwaru przyzna, że czasem dobrze jest sobie od niego odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem. Domek letniskowy to doskonały sposób na spędzenie urlopu poza miejscem stałego zamieszkania. więcej »

Zakup materiałów budowlanych

1 lip 2013

Jeśli decydujemy się na budowę domu, musimy liczyć się z wieloma wydatkami. Większość z nich zostanie poniesiona na różnego rodzaju materiały budowlane, które są niezbędne na każdej budowie. więcej »

Prywatny basen – budowa

13 cze 2013

Basen jest dobrym miejscem, gdzie można zarówno ochłodzić się, jak i wypocząć. Decyzja o jego budowie powinna zapaść z chwilą decyzji o budowie domu. Dzięki temu koszty inwestycji będą znacznie mniejsze. więcej »

Cechy techniczne ścian

26 kwi 2013

Ściany, to, obok fundamentów i dachu, najważniejszy element każdego budynku, To od nich zależy, czy jest on ciepły, wytrzymały, trwały i bezpieczny dla mieszkańców. więcej »

idź do strony: »