×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Czy uwierzycie jak wam powiem że nigdy nie byłam nad Polskim morzem ? Pochodzę z rejonów...
dorottii3, wczoraj 12:40
W jaki sposób można najszybciej sprzedać samochód? Nie mam czasu na jeżdżenie po giełdach...
karina, 22 sie 22:58
Czy kupujecie karmę dla psa przez internet? Jeśli tak to w jakich sklepach? Korzystaliście...
elmo, 22 sie 09:55
idź do strony: »

Jak wykonać parapety zewnętrzne z płytek klinkierowych?

24 kwi 2014

Doskonałym materiałem na wykonanie parapetów zewnętrznych jest klinkier. Parapety klinkierowe cechuje wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, czynniki chemiczne, takie jak kwasy, a także na uszkodzenia mechaniczne np. ścieranie. więcej »

Taras z betonu – jak dobrze go zrobić?

11 kwi 2014

Betonowy taras to jedna z najczęściej wybieranych form tarasu. Duży wybór płytek ceramicznych umożliwia wykończenie jego powierzchni w dowolnej formie i stylu. Ponato taki taras jest niezwykle trwały i praktycznie bezobsługowy. więcej »

Konserwacja drewnianej stolarki

25 mar 2014

Stolarka otworowa powinna być nie tylko solidna i bezpieczna ale również zadbana. Aby na długo zachowała swój atrakcyjny wygląd, należy ją właściwie czyścić i konserwować. więcej »

Klasy profili okien PVC

14 mar 2014

Systemy profili różnią się między sobą wyglądem estetycznym oraz rozwiązaniami konstrukcyjnymi - liczbą i układem komór, wzajemny położeniem skrzydła i ościeżnicy, sposobem wentylacji i odwadniania, położeniem uszczelek, rodzajem wzmocnień. więcej »

Konserwacja tynków - malowanie

5 mar 2014

Malowanie to jeden ze sposobów konserwacji, a zarazem i przedłużania życia tynku. Należy je wykonywać co 5-10 lat, nawet gdy powłoka elewacji jest nieuszkodzona. więcej »

Warunki techniczne - oszczędnośc energii i izolacyjnośc cieplna

7 sty 2014

Budynek i jego instalacje ogrzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne powinny być zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby ilość energii cieplnej potrzebnej do użytkowania budynku była utrzymana na racjonalnie niskim poziomie. więcej »

Cechy fizyczne i chemiczne materiałów izolacyjnych

2 sty 2014

Współczesne materiały budowlane o wysokiej jakości muszą spełniać wymagania różnej natury. Są to m.in. odpowiednia izolacyjność termiczna i akustyczna oraz ochrona przed wilgocią. więcej »

Kolorowa ściana

18 lis 2013

Kolorowe ściany nadają pomieszczeniom życia, charakteru, pobudzają lub wręcz przeciwnie, tworzą kojący nastrój. Ich dobór uzależniony jest także od rodzaju pomieszczenia oraz dodatków, jakie się w nim znajdują. więcej »

idź do strony: »