×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017

Czynniki decydujące o rozbiórkach i kryteria ich realizacji

27 lut 2013

Dostosowanie do standardów europejskich i obowiązujących tam przepisów BHP wymusza przebudowy i znaczące zmiany w konstrukcji. Również czas działa niekorzystnie na trwałość wielu przedsięwzięć, co z kolei pociąga za sobą konieczność ich rozbiórki. więcej »

Materiały z rozbiórki

13 lut 2013

Rozbiórka domu może dać początek nowym budowlom. Chodzi o to, by jak najlepiej wykorzystywać odzyskane materiały. W ten sposób chronimy środowisko i tworzymy zabudowania, których koszt można znacznie obniżyć dzięki powtórnemu wykorzystaniu surowców. więcej »

Rozbiórka starego budynku

26 cze 2012

Przy rozbiórce starego obiektu należy sprawdzić, jakie formalności powinny być spełnione. W tym zakresie Prawo Budowlane określa, kiedy pozwolenie na rozbiórkę nie jest wymagane. więcej »

Rozbiórka budynku

8 wrz 2011

Przepisy, zasady i zezwolenia w budownictwie kojarzą się nam zazwyczaj z powstawaniem budowli. A co gdy przychodzi nam dotychczasowy budynek wyburzyć? Czy możemy to zrobić bez oglądania się na przepisy i martwienie się o fachowców? więcej »