×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Konserwacja drewnianej stolarki

25 mar 2014

Stolarka otworowa powinna być nie tylko solidna i bezpieczna ale również zadbana. Aby na długo zachowała swój atrakcyjny wygląd, należy ją właściwie czyścić i konserwować. więcej »

Klasy profili okien PVC

14 mar 2014

Systemy profili różnią się między sobą wyglądem estetycznym oraz rozwiązaniami konstrukcyjnymi - liczbą i układem komór, wzajemny położeniem skrzydła i ościeżnicy, sposobem wentylacji i odwadniania, położeniem uszczelek, rodzajem wzmocnień. więcej »

Bezpieczne okna

2 wrz 2013

Bezpieczeństwo naszych dzieci to rzecz najważniejsza. Szczególnym zabezpieczeniem objęte być powinny okna, zarówno przed niepożądanym otwarciem jak i stłuczeniem. więcej »

Bezpieczne drzwi łazienkowe

29 sie 2013

Drzwi łazienkowe. Z pozoru łatwy i prosty wybór… Nic bardziej mylnego. Konieczne jest spełnienie kilku podstawowych warunków do tego, aby decyzja była właściwa pod kątem bezpieczeństwa, norm budowlano-prawnych i estetycznych. więcej »

Wymiana okien z prawnego punktu widzenia

9 sie 2013

Remont, czy przebudowa, a może bieżąca konserwacja? Do jakiego rodzaju prac budowlanych zalicza się wymianę stolarki okiennej? więcej »

Ochrona przeciwsłoneczna pomieszczeń a klimatyzacja

12 cze 2013

Często dopiero na etapie użytkowania pomieszczeń okazuje się, że zaprojektowana w nich klimatyzacja nie jest tak wydajna, jak to założono na etapie projektu lub, że jej wykorzystanie w 100% nie jest możliwe. więcej »

Parapety wewnętrzne

28 maj 2013

Na rynku producenci parapetów oferują nam szeroki wachlarz wyboru materiałów, kolorystyki oraz ceny parapetów. Jednak nie zawsze przy wyborze kierujemy się materiałem ale ceną, co po latach może okazać się dużym błędem. więcej »

Drzwi wewnętrzne w kilku odsłonach cz. II

14 maj 2013

Alternatywnym rozwiązaniem dla drzwi tradycyjnych są nowoczesne drzwi przesuwne, składane, harmonijkowe oraz wahadłowe. Z łatwością można je wkomponować w aranżację każdego wnętrza. więcej »

idź do strony: »