×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Jak wykonać parapety zewnętrzne z płytek klinkierowych?

24 kwi 2014

Doskonałym materiałem na wykonanie parapetów zewnętrznych jest klinkier. Parapety klinkierowe cechuje wysoka odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, czynniki chemiczne, takie jak kwasy, a także na uszkodzenia mechaniczne np. ścieranie. więcej »

Konserwacja tynków - malowanie

5 mar 2014

Malowanie to jeden ze sposobów konserwacji, a zarazem i przedłużania życia tynku. Należy je wykonywać co 5-10 lat, nawet gdy powłoka elewacji jest nieuszkodzona. więcej »

Jak zachować urok drewnianej elewacji

16 wrz 2013

Elewacja drewniana, poza oczywistymi walorami estetycznymi, pełni również funkcję izolacji akustycznej i cieplnej budynku. Aby dobrze wypełniała swoje zadanie, wymaga prawidłowej pielęgnacji i konserwacji. więcej »

Jak zabezpieczyć elewację przed graficiarzami

12 sie 2013

Walka z ulicznym graffiti ogranicza się w zasadzie do dwóch działań: usuwania juz powstałych napisów oraz zabezpieczania elewacji odpowiednimi preparatami. więcej »

Tynk tynkowi nierówny

2 lip 2013

Tynki pełnią nie tylko rolę ochroną, ale też spełniają funkcje dekoracyjne. Aby spełniały należycie swoje zadania, musza być odpowiednio nałożone. Jakość ich wykonania jest dokładnie określona w przepisach. więcej »

Kolorowa elewacja

25 kwi 2013

Szare budynki, domy jednorodzinne, bloki, szkoły i inne instytucje jednoznacznie kojarzą nam się z okresem PRL. Na szczęście epoka ta odchodzi w zapomnienie. Coraz więcej osób decyduje się na „pokolorowanie” zewnętrznych ścian swoich domów. więcej »

Renowacja elewacji drewnianej

3 kwi 2013

Każda elewacja po pewnym czasie wymaga odnowienia. Fasada drewniana, z racji specyfiki naturalnego materiału, wymaga renowacji częściej niż ściany wykończone tynkiem lub klinkierem. więcej »

Diagnostyka zarysowań murów i ich naprawa

25 mar 2013

Ocena stanu powierzchni i zarysowań ścian jest istotnym elementem oceny stanu technicznego budynku. Poza przyczynami wymagającymi rozpoznania fachowca, zdarzają się sytuacje prozaiczne, z którymi sami damy sobie radę. więcej »

idź do strony: »