×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Krzewy owocowe w ogrodzie

10 maj 2013

Owoce wyhodowane własnoręcznie, samodzielnie pielęgnowane, a co najważniejsze, spożywane niemal prosto z krzaka, posiadają swój niepowtarzalny smak i zapach, którego nie znajdziemy w żadnym, nawet najlepszym "zieleniaku". więcej »

Kosiarki

22 kwi 2013

Piękny i zdrowy trawnik wymaga naszej uwagi. Wiąże się to z jego regularnym koszeniem oraz nawożeniem i odpowiednią pielęgnacją. Idealnym momentem wyboru odpowiedniej kosiarki jest czas, kiedy dopiero co zakładamy trawnik. więcej »

Twój ogród też może być ekologiczny

19 kwi 2013

Ogród ekologiczny, prowadzony w zgodzie z naturą, który nie zanieczyszcza środowiska, a do tego jest piękny, zadbany i daje wiele radości - niemożliwe? Możliwe, wystarczy tylko mądrze go zaplanować i odpowiednio o niego dbać! więcej »

Zalety posiadania kompostownika

12 kwi 2013

Słodkie owoce i okazałe warzywa nie muszą być efektem sztucznych nawozów. Wystarczy tylko zainteresować się czym jest… kompostowanie! więcej »

Pielęgnacja trawnika

11 kwi 2013

Trawnik przed domem lub w ogrodzie, to nie łąka albo nieużytek. Każdy, kto chce mieć przed swoim domem reprezentacyjny ogród z pięknie posianą trawą, musi o nią odpowiednio dbać wykonując określone zabiegi pielęgnacyjne niemal przez cały rok. więcej »

Naturalne ogrodzenie, czyli zakładamy żywopłot

25 lut 2013

Czy jest takie ogrodzenie, które będzie z jednej strony izolować nas od świata zewnętrznego, a z drugiej stanie się piękną częścią ogrodu? Oczywiście, że tak! Idealnym rozwiązaniem będzie żywopłot. Co w jego przypadku jest najistotniejsze? więcej »

Zakładanie kompostownika

24 sty 2013

Często nie zdajemy sobie sprawy, że to, co wyrzucamy do śmieci i spisujemy na straty może okazać się niezwykle pomocne, z tą różnicą, że nie w kuchni, ale w ogrodzie. więcej »

Jedzenie z własnego ogródka – czy jest zdrowe?

20 sty 2013

O czym pamiętać, aby mieć zdrowe warzywa z domowego ogródka? Jak zaprojektować przydomowy lub balkonowy ogródek? A może lepiej posadzić zioła? Jak wybrać właściwe miejsce i w jaki sposób uprawiać warzywa? więcej »

idź do strony: »