×zamknij
Dodaj firmę
Zleć remont lub budowę, dodaj swoje ogłoszenie jako wykonawca lub zleceniodawca. Znadź fachowca do konkretnej roboty. Urzązaj przetargi na prace związane z domem lub ogrodem. Podyskutuj na forum.
Zaloguj»Login:Hasło:
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Budujesz? remontujesz?
Szukasz pracy? Ogłoś się tutaj!
Szukaj artykułów:
Tytuł, słowa kluczowe:
artykuł Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu?
więcej »
artykuł Konstrukcje na bazie szkieletu drewnianego, płyty warstwowe, pruski mur, keramzytobeton, pustaki ceramiczne, panele styropianowe - każde ma swoje wady i zalety a podstawowym założeniem jest gotowy już fundament.
więcej »
artykuł W ogrodzie tym ważne jest praktycznie wszystko. Dlatego też sprawą kluczową staje się odpowiedni plan, który zadba o całą aranżację. Najdrobniejsze pomyłki lub nieuwaga w doborze dodatków przyczynić się mogą na zachwianie całej równowagi.
więcej »
Cześć wszystkim, mam ogromny problem!!! Zgubiłem dzisiaj kluczyki do auta, a mam tylko jeden...
Andrew40, 4 paź 2017
Co waszym zdaniem można uznać za najważniejsze w domu lub mieszkaniu? Powoli aranżuję swój...
pasku, 4 paź 2017
Co najlepiej się teraz sprawdza do uszczelniania dachu? Czy ktoś korzystał może z takiego...
maksik, 3 paź 2017
idź do strony: »

Jak wyposażyć ogród zimowy

21 lip 2014

Ogród zimowy to rodzaj przeszklonej zwykle dobudówki. Nie bez powodu nazywa się ją ogrodem – tu bowiem znajdują miejsce różnorodne gatunki roślin. Jednak zieleń to nie wszystko. Jak urządzić tę przestrzeń, by była oazą relaksu? więcej »

Wnętrza z drewnem

16 sty 2014

Drewno to nie tylko tworzywo do stawiania domów. Drewno stało się bardzo urokliwym materiałem służącym do wykończenia wnętrz, czy to w formie paneli, czy też gotowych półek, mebli, schodów, poręczy. więcej »

Styl orientalny

9 sty 2014

Wykreujmy naszą własną wizję orientu. Tylko od nas zależy, czy położymy skórę przy kominku i zawiesimy plemienne maski na ścianie, czy pokontemplujemy na tatami, czy też otoczymy się magią kolorów sari i pagri. więcej »

Dom w stylu retro

12 gru 2013

Dla tych, którzy nie czują się dobrze w pustych i surowych wnętrzach, projektanci proponują styl rodem z minionej epoki. Jak urządzić kuchnię i łazienkę aby oddawała klimat tamtych lat a jednocześnie nie ocierała się o kicz? więcej »

Zaproszenie na pokoje

10 gru 2013

Aranżacja domowej komunikacji, niezależnie od jej wielkości, powinna być zawsze funkcjonalna i estetyczna, a przy tym stanowić namiastkę całego mieszkania. To pierwsze pomieszczenia widoczne po przekroczeniu jego progu. więcej »

Wygodny salon

4 gru 2013

Domowy salon to przede wszystkim pomieszczenie przeznaczone na wygodny odpoczynek. Na jego komfort wpływa wiele czynników. więcej »

Meble kolonialne

2 gru 2013

Styl kolonialny to styl, którego powstanie określa się na przełom XVIII i XIX wiek Istotą mebli tego okresu jest użycie drewna egzotycznego: akacji azjatyckiej, mahoniu, teaku, palisandru oraz połączenie mody wiktoriańskiej z elementami orientu. więcej »

Wnętrza w stylu francuskim

22 lis 2013

Nie da się ukryć, że styl pochodzący z nad Loary to niezwykłe oblicze luksusu. Elegancja i szyk dominują w każdym prawdziwie francuskim domu. Zachowując symetrię i stosując opdowpiednie dodatki każdy z nas może doświadczyć uroków Paryża. więcej »

idź do strony: »