Hurtownia z artykułami higienicznymi
Sabina Posted on 11:45

Artykuły higieniczne – hurtownia online dla każdego!

Prowadząc własną działalność, należy pamiętać o wielu rzeczach, w tym m.in. o zapewnieniu środków higieny. Wszystko po to, aby nasza placówka była czysta, a osoby ją odwiedzające czuły się komfortowo. W tym celu warto jest zakupić różnego typu artykuły higieniczne. Hurtownia z tego rodzaju asortymentem dostępna jest dla wszystkich, w dodatku bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe i gdzie warto zrobić zakupy dla swojego biznesu?

Hurtownia z artykułami higienicznymi – co się w niej znajduje?

Artykuły potrzebne do zachowania codziennej higieny w restauracjach, hotelach, kinach, galeriach handlowych, małych sklepach czy innych miejscach publicznych dostępne są w hurtowni Higiena24. To sklep z bogatym asortymentem dedykowanym różnego rodzaju działalnościom. Masz gabinet lekarski, warsztat samochodowy, a może prowadzisz prywatne przedszkole? Artykuły higieniczne w hurtowni potrzebne na co dzień znajdzie tutaj każdy!

Higiena24.com oferuje ręczniki papierowe dostępne w różnych rozmiarach czy kolorach. Rolkę można postawić na ladzie, ale także zamontować w specjalnym automatycznym dozowniku papieru. Ofertę stanowią również chusteczki higieniczne, papier toaletowy, czyściwo papierowe, ręczniki w składce, serwetki dyspenserowe czy czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń lub polerowania. W asortymencie sklepu znajdują się także podkłady medyczne, ręczniki do mycia ciała oraz rozetki.

artykuly higieniczne

Oprócz szerokiej gamy artykułów higienicznych, w hurtowni online znajdują się także różnego rodzaju środki czystości. Ze względu na swój skład obejmujący kwasy, świetnie sprawdzą się one do mycia i dezynfekcji umywalek, brodzików czy wanien, misek WC i desek klozetowych, pisuarów, armatury łazienkowej czy płytek. Żelowa konsystencja środków znakomicie przylega do mytej powierzchni, przez co szybciej wnika w zabrudzenia, przy okazji chroniąc umyty materiał przed osadzaniem się nowych zanieczyszczeń. W Higiena24 kupić można także odświeżacze powietrza, kostki do toalet czy zmywarki, różnego rodzaju mleczka do likwidacji rdzy czy płyny do ściągania kamienia w sprayu.

Artykuły higieniczne – hurtownia dla każdego?

Nie ważne, czy jesteś przedstawicielem małego punktu gastronomicznego, czy wielkim przedsiębiorcą. W Higiena24 znajdziesz produkty potrzebne w swoim biznesie. Artykuły higieniczne, które oferuje sklep, dostępne są bez wychodzenia z domu. Zamówienie można złożyć online, a produkty zostaną wysłane pod wskazany adres.

Nie tylko przedstawiciele firm mogą skorzystać z dostępnej oferty. Asortyment jest ogólnodostępny. Klienci detaliczni chcący zadbać o czystość w domu, ogrodzie czy garażu również mogą sięgnąć po różnorodne produkty do sprzątania. Hurtownia artykułów higienicznych jest dla każdego. Znajdziesz w niej środki czystości znanych i lubianych marek, które zasłynęły ze sprawdzonych i skutecznych w działaniu składów, a także gadżety, które ułatwią codzienną pracę. Nie możesz znaleźć określonego towaru? Skontaktuj się z hurtownią i zapytaj o jego dostępność. Być może niebawem ponownie pojawi się na półkach.

Dodaj komentarz