redakcja Posted on 15:38

Bezpieczeństwo i higiena pracy – odpowiednie wyposażenie pracownik to podstawa

Przepisy ustawy z dnia 30 marca 1965 roku o bezpieczeństwie i higienie pracy regulują warunki odzieży i obuwia roboczego, jak również konieczność posiadania innych niezbędnych akcesoriów. Dlatego każdy pracodawca wykonujący działalność, w której wymagane jest zachowanie szczególnego bezpieczeństwa i higieny, zobowiązany jest do zakupu specjalistycznej odzieży oraz innych elementów w celu umożliwienia pracy swoim pracownikom. Czym powinna się charakteryzować dobra odzież robocza? Jakie akcesoria są niezbędne? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Wyposażenie BHP

Sklep bhp Wrocław to miejsce, w którym odnajdziesz bogaty asortyment odzież robocza. Oferowane produkty charakteryzują się najwyższą jakością materiałów, dzięki czemu każdy pracownik będzie czuł się komfortowo i wygodnie. Co więcej, odzież robocza Wrocław produkowana jest w szerokiej rozmiarówce, dzięki czemu nie będzie problemu z odpowiednim dobraniem rozmiaru na każdego pracownika. Co wchodzi w skład asortymentu?

Sklep bhp Wrocław oferuję między innymi:

– kombinezony jednoczęściowe,

– spodnie robocze do pracy,

– bluzy robocze,

– kurtki zimowe,

– bezrękawniki,

– czapki,

– fartuchy,

– roboczą odzież ostrzegawczą,

– odzież przeciwdeszczową,

– popularne koszule flanelowe i bawełniane t-shirty.

Odzież robocza Wrocław

To jak musi być ubrany pracownik, zależy przede wszystkim od specyfiki pracy jaką wykonuje. Sklep bhp Wrocław oferuję tak szeroki zakres asortymentu, że bez problemu dobierzemy właściwą odzież dla każdego wykonywanego zawodu.

Dla pracownika produkcji niezwykle popularna jest koszula flanelowa połączona w zestawie z bawełnianym t- shirtem. Taki podstawowy zestaw cieszy się dużym uznaniem wśród pracowników. Jest ciepły, wygodny i praktyczny.

Kombinezony jednoczęściowe są polecane dla malarzy, czy też osób wykonujących pracę z substancjami silnie żrącymi, ponieważ kombinezony gwarantują ochronę chemioodporną.

Spodnie robocze do pasa czy też ogrodniczki, to opcja dla mechaników, serwisantów czy różnorodnych pracowników produkcji. Są bardzo praktyczne, posiadają mnóstwo kieszeni, a przede wszystkim są wygodne.

Sklep bhp Wrocław oferuję również bluzy robocze, które zapewnią odpowiednią ciepłotę ciała w chłodne dni. Są kolorystycznie dopasowane do spodni roboczych. Podobnie jak kurtki ocieplane na zimę.

Odzież robocza Wrocław posiada także elementy stanowiące uzupełnienie podstawowej garderoby pracownika. Należy do nich bez wątpienia bezrękawnik. To rodzaj odzieży cieszący się popularnością wśród pracowników fizycznych. Gwarantuje ciepło pozostawiając swobodę rąk.

Branża medyczna i farmaceutyczna wymaga stosowania fartuchów. Sklep bhp Wrocław oferuję popularne kitle, fartuchy jednorazowe oraz wodoodporne.

Odzież robocza Wrocław ostrzegawcza produkowana jest w jaskrawym kolorze żółtym oraz pomarańczowym, obszyta taśmą odblaskową. Konieczna jest podczas prac na wysokości, robót drogowych i wielu innych.

Sklep bhp Wrocław – liczy się jakość 

Odzież robocza powinna charakteryzować się wysoką jakością. Materiały użyte do produkcji powinny być jak najbardziej naturalne i przepuszczające powietrze. Dodatkowo odzież musi być solidna, trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, odzież robocza musi spełniać określone ustawą normy, by została dopuszczona do profesjonalnego użytku.

Skompletuj idealny zestaw odzieży roboczej dla swoich pracowników, gwarantując im odpowiednią ochronę, i ciesz się bezpiecznymi warunkami pracy w swoim przedsiębiorstwie. Do dzieła!

Wiele więcej na https://zapakujemy.pl/

 

Dodaj komentarz