Farba Dulux
Sabina Posted on 06:32

Dulux Tester Koloru w formie poręcznego wałeczka

Dobranie odpowiedniego koloru farby do malowania wnętrza to ważna decyzja. Teraz, dzięki nowości od marki Dulux, należącej do AkzoNobel, będzie można dokonać jej w łatwy i przyjemny sposób. Firma wprowadza na polski rynek Dulux Tester Koloru z mini wałeczkiem. Produkt pozwala na sprawdzenie dowolnego odcienia farby z palety Dulux.

Coraz chętniej eksperymentujemy z kolorami ścian w naszych wnętrzach. Wolimy jednak nie ryzykować, że źle połączymy barwy lub finalny odcień będzie różnił się od tego, jaki sobie wymarzyliśmy. Poszukujemy więc inspiracji, ale przed finalną decyzją i tak chcielibyśmy móc na własne oczy przekonać się, czy dokonaliśmy dobrego wyboru.

– Dulux Tester Koloru jest tutaj idealnym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko i łatwo sprawdzimy, czy dany odcień współgra np. z wystrojem naszego mieszkania. Możemy też porównać kilka tonacji jednego koloru – jedna przy drugiej i wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada – mówi Robert Gwara, Brand Manager Dulux – Nowe testery z małym wałkiem zastępują dotychczasowe testery koloru z pędzelkiem. Dzięki zastosowaniu wałeczka, uzyskujemy od razu efekt gładkiej powierzchni jak po finalnym malowaniu – podkreśla.

Nowy produkt ma formę zgrabnego i poręcznego pojemnika z mini wałeczkiem

Dzięki temu znajdująca się w nim farba, nakładana jest równomiernie, bardzo wygodnie i nie powoduje zabrudzeń, w przeciwieństwie do standardowych testerów koloru dostępnych na rynku, które wymagają zakupienia dodatkowego narzędzia do aplikacji i zdecydowanie łatwiej można się nimi pobrudzić. Dzięki testerom koloru Dulux interesujący nas kolor możemy sprawdzić bezpośrednio na ścianie i to bez dodatkowych akcesoriów.

Innowacyjność Dulux Tester Koloru w rollerze została zauważona już m.in. w ubiegłorocznej edycji DIY Week Awards w Londynie, gdzie został on uhonorowany tytułem „Dekoracyjnego Produktu Roku”. Dodatkowo jest to rozwiązanie opatentowane przez firmę AkzoNobel.

Opakowanie zawiera 30 ml farby, co wystarcza na pomalowanie powierzchni ok 0,5 mkw. Koszt pojedynczego testera to około 4 zł. Można zaopatrzyć się w niego zarówno w sklepach z farbami, jak i poprzez stronę internetową https://sklep.duluxpolska.pl. Do dyspozycji mamy pełną paletę odcieni farb z serii Dulux EasyCare, EasyCare Kuchnia i Łazienka oraz Dulux Kolory Świata.

Dodaj komentarz