donica betonowa
Sabina Posted on 09:36

Jak wykorzystać donice betonowe w ogrodzie?

Donice betonowe stanowią bardzo dekoracyjny, efektowny i modny akcent do domu i ogrodu. Postawione na balkonie czy na tarasie będą prezentować się znakomicie. Jak wykorzystać donice betonowe w ogrodzie? Które kształty będą odpowiednie do danych sadzonek?

Donice betonowe – niebanalna ozdoba ogrodu, tarasu i balkonu

Donice betonowe w Katowicach stanowią wyjątkową ozdobę ogrodu. Charakteryzują się dużą trwałością, solidnością i wytrzymałością. Są też bardzo modne i stylowe, dlatego tak wiele osób wybiera je na balkony, tarasy i do ogrodu. Mogą posłużyć jako osłonki na wewnętrzne donice lub bezpośrednio – do posadzenia w nich wybranych roślin. Donice betonowe są o wiele trwalsze niż te wykonane z drewno. Drewno bowiem jako naturalny surowiec nie za dobrze znosi kontakt z wodą. Betonowi natomiast niestraszne są deszcze, mrozy i śnieg, ale też ostre letnie słońce. Donice betonowe to nie tylko praktyczna i funkcjonalna, ale również niebanalna ozdoba ogrodu. Donice betonowe są ciężkie, a przez to stabilne i odporne na silne wiatry. Stąd też mogą z powodzeniem stać przez okrągły rok na zewnątrz, bez obaw, że ulegną uszkodzeniu pod wpływem zmieniających się warunków atmosferycznych.

Producent betonu i wyrobów z betonu – Unipol Carbon-Steel

Producent betonu i wyrobów z betonu – Unipol Carbon-Steel charakteryzuje się solidnymi wyrobami, wykonanymi ze starannością o każdy detal. Specjalizuje się w produkcji trwałych rozwiązań ogrodowych. Oddane grono klientów stanowi najlepszą rekomendację dla jego usług. Wybierając producenta wyrobów z betonu, warto stawiać tylko na takiego, który ma doskonałą opinię. Czasem warto wydać na donice nieco więcej, aby móc przez lata cieszyć się ich nieskazitelnym wyglądem. Trwałość i żywotność rozwiązania przekłada się na sens nabywania ozdób przydomowych, tarasowych i balkonowych. W zależności od rodzaju i pojemności w donicach betonowych można posadzić nieduże byliny, krzewy, a nawet minidrzewka. Pasują one doskonale także do tui.

Dodaj komentarz