kabiny tensa
Sabina Posted on 10:01

Kabiny Tensa – nowość od firmy SANPLAST. Minimalizm w najlepszym wydaniu

Nowość w rodzinie SANPLAST. Firma prezentuje najnowszą serię kabin prysznicowych – kabiny Tensa. Minimalistyczna linia stworzona została z najwyższą starannością dla każdego wielbiciela prysznicowych przyjemności. Poprzez minimalistyczny design wpisuje się w najnowsze trendy wyposażenia łazienki. 

Seria Tensa od SANPLAST SA to 4 nowoczesne konstrukcje, wykonane z 8 mm szkła hartowanego z modyfikacją powierzchni szkła Glass Protect w standardzie. Poznaj je lepiej…

KNDJ2L(P)/Tensa

Kabina narożna z drzwiami skrzydłowymi w tej serii zbudowana jest z 8 mm szkła o wysokości 210 cm. Występuje w 2 wersjach: kwadratowej i prostokątnej. Ta konstrukcja modelowa cechuje się przestronnością i bezpieczeństwem. Dwupunktowy uchwyt, nowe eleganckie zawiasy i silna, stabilna konstrukcja. A co więcej, przez swoje gabaryty i obniżone wejście umożliwia swobodną kąpiel np. starszej, schorowanej osobie. Jej prosta, gustowna linia przykuwa uwagę. Kąpiel w tej kabinie staje się miłym akcentem dnia, a łazienka nabiera wyjątkowego charakteru. Kabina dostępna jest w wersji prawej i lewej, więc dobierając produkt do swojej przestrzeni kąpielowej, należy wziąć pod uwagę miejsce jego montażu.

DJ2L(P)/Tensa i DJL(P)/Tensa

To produkty do zadań specjalnych. Drzwi skrzydłowe DJL(P)/Tensa i drzwi skrzydłowe dwuelementowe DJ2L(P)/Tensa to doskonały sposób na zabudowę łazienkowej wnęki. Świetnie sprawdzą się zarówno w większych, jak i niewielkich przestrzeniach.  Poza uniwersalizmem wykorzystania, kabina DJ2L(P)/TENSA wzmocniona jest eleganckim wspornikiem zamontowanym w linii drzwi. Z kolei drzwi DJL(P)/Tensa tworzą unikalną stylistykę tej konstrukcji poprzez zawiasy montowane do bezpośrednio do ściany. Wszystkie te elementy czynią je ozdobą wnętrza łazienki. Drzwi dostępne są w wersji prawej i lewej. Wysokość konstrukcji – 210 cm.

P/Tensa

Ostatnią kabiną w rodzinie Tensa jest coraz chętniej wybierana kabina typu walk-in. Jest to połączenie nowoczesności z prostotą. Jej nienarzucająca się konstrukcja dodaje uroku łazience. Aranżacyjnie dopasuje się do pomieszczenia w każdym stylu- tym bardziej nowoczesnym, czy też może klasycznym. Atutem Walk-In Tensa jest reling, który może posłużyć jako wieszak na ręcznik. Jest on zarówno praktyczny jak i stylowy, dlatego mamy pewność, ze nie wyjdzie z mody i jeszcze przez wiele lat będzie chętnie wybierany przez Klientów. Wysokość 210 cm – zapewnia  cieplejszą kąpiel i swobodny prysznic dla wysokich osób.

Wybierając kabiny prysznicowe serii Tensa od SANPLAST SA mamy gwarancję doskonałej jakości, wyjątkowego designu i dopasowania do potrzeb aranżacyjnych łazienki.

Kabiny Tensa w pigułce

wysokość: 210cm

profile: w kolorze srebrny błyszczący

detale: w kolorze cm

szkło 8mm W0

dwupunktowy uchwyt

eleganckie zawiasy

modyfikacja szkła Glass Protect w standardzie

możliwe wykonanie na indywidualne zamówienie

Dodaj komentarz