Sabina Posted on 21:56

Zmywarka do zabudowy Hoover H – DISH 300

Projektując nową kuchnię lub planując jej remont warto zadbać o wybór dobrego i sprawdzonego sprzętu AGD, w tym, tak przydatnej w codziennych pracach kuchennych, zmywarki do naczyń. Kupione przez nas urządzenie ma nam posłużyć długie lata, zatem musimy bardzo rozważnie przyjrzeć się parametrom, funkcjom i ekonomii naszego wyboru. Ważne, aby zmywarka miała dostosowane do naszych potrzeb wymiary, była energooszczędna, innowacyjna i cicha. Przyjrzyjmy się jednej z wielu sprawdzonych zmywarek do zabudowy firmy Hoover HDIN 2L360PB, która zapewni najwyższą jakość i skuteczność zmywania.

Duża pojemność i energooszczędność

Zmywarka do zabudowy Hoover HDIN 2L360PB sprawdzi się w każdej kuchni. Ma szerokość 60 cm i jest bardzo pojemna – może pomieścić aż 13 kompletów naczyń. Sprawdzi się zatem zarówno u rodziny jak i u osób, które lubią przyjmować gości. Dodatkowo zmywarka jest energooszczędna (klasa A++), a pobór wody w jednym cyklu zmywania to tylko 10 litrów, dzięki czemu jest bardziej przyjazna dla środowiska. Jej zaletą jest także cicha praca (47dB), co jest szczególnie ważne, gdy kuchnia jest otwarta na salon i nie chcemy, aby głośna praca zmywarki przeszkadzała w wypoczynku.

Przydatne funkcje i programy zmywania

Zmywarka do zabudowy marki Hoover posiada wiele innowacyjnych funkcji, które ułatwiają i usprawnią codzienne życie. Nie chcesz czekać, aż zmywarka w pełni zapełni się, albo potrzebujesz kilku idealnie czystych naczyń na wieczorne spotkanie? Dzięki praktycznej funkcji „połowa wsadu”, możesz załadować mniejszą ilość naczyń, a urządzenie dostosuje ilość wody i zużytej energii, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze na rachunkach. Delikatne naczynia czy te wykonane z porcelany wymagają szczególnego traktowania podczas zmywania. Aby sprostać powyższym wymaganiom model HDIN 2L360PBmarki Hoover, wzbogacony został o specjalny program „Total Care”, który zadba o najdelikatniejsze naczynia. Unikalna i bardzo przydatna funkcja ”Express”, umożliwia, w zależności od wybranego cyklu, oszczędność energii i czasu średnio o 25%, poprzez obniżenie temperatury wody myjącej i skrócenie czasu suszenia . Opcja ta zalecana jest do mycia wieczorem, gdy nie są nam od razu potrzebne idealnie suche naczynia. Aby dokończyć suszenie, wystarczy lekko uchylić drzwi zmywarki, a naturalna cyrkulacja powietrza w urządzeniu wysuszy naczynia tak, aby były gotowe na poranne śniadanie. Wygodnym rozwiązaniem jest także funkcja „Memo”, zapamiętująca ostatnio używany program.

Co ciekawe, wszystkie programy w zmywarce Hoover HDIN 2L360PB wykorzystują impulsowy system mycia, który pozwala na efektywne usuwanie zabrudzeń przy mniejszym zużyciu energii. Brud jest zmiękczany wodą natryskiwaną naprzemiennie pod wysokim i niskim ciśnieniem, a następnie rozpuszczany i spłukiwany. W ten sposób przy niewielkim zużyciu energii uzyskuje się doskonałe wyniki mycia.

Zmywarka do zabudowy Hoover HDIN 2L360PB pracuje w temperaturze do 75°C stopni, co z pewnością docenią mamy małych dzieci, którym zależy na wyparzaniu butelek lub smoczków. Wysoka temperatura umożliwia także lepsze i bardziej dokładne umycie nie tylko naczyń, ale i samej zmywarki.

Innowacyjne rozwiązania i zdalne sterowanie

Wyróżnikiem zmywarki Hoover HDIN 2L360PB są innowacyjne zawiasy o podwójnym wychyle, które w przypadku zmywarek do zabudowy znacznie ułatwiają otwieranie drzwi. Dzięki takiemu zastosowaniu potrzebna do otwierania zmywarki przestrzeń między krawędzią cokołu a drzwiami zmywarki to tylko 3 milimetry, zatem w znakomitej większości przypadków podcinanie cokołu dla swobodnego otwierania i zamykania zmywarki nie jest konieczne.

Dużym ułatwieniem w obsłudze zmywarki jest możliwość zdalnego sterowania nią za pomocą połączenia Wi-Fi i aplikacji Hoover Wizard na telefon, w której możemy kontrolować cały proces mycia, czas pozostały do zakończenia zmywania, wybrać jeden z dodatkowych programów specjalnych, a nawet sprawdzić konieczność zakupu środków do zmywania. Z poziomu aplikacji można też uzyskać dostęp do instrukcji obsługi zmywarki, sprawdzić bieżące zużycie energii elektrycznej i zapoznać się z poradami dotyczącymi zdrowego i ekonomicznego wykorzystania wszystkich funkcji zmywarki.

Dodaj komentarz