meble na wymiar
Sabina Posted on 14:54

Meble na wymiar do pokoiku dziecięcego

Przerabianie po raz pierwszy tematu urządzania pokoju dziecięcego niesie ze sobą wiele wyzwań. O ile doświadczeni rodzice z łatwością korzystają z wypróbowanych wcześniej patentów, o tyle ci świeżo upieczeni mają problem z połączeniem wszystkich wartości technicznych, aby w dziecięcym pokoju wszystko funkcjonowało niczym w szwajcarskim zegarku. Na szczęście jest sklep Kaja-Meble.pl! To właśnie tam na wszystkich młodych rodziców czekają niezliczone inspiracje oraz propozycje, dzięki którym stworzenie od podstaw pokoju dla malucha stanie się prawdziwą przyjemnością!

Meble na wymiar dla dzieci – jakie wiodą ofertowy prym?

W urządzaniu pokoju dziecięcego niezwykle ważne jest to, by strefa nauki została właściwie oddzielona od strefy zabawy. Oszczędność przestrzeni jest też jak najbardziej wskazana, choć z drugiej strony nie warto z tym przesadzać. Meble na wymiar od Kaja-Meble.pl przeznaczone specjalnie dla dzieci to przede wszystkim łóżka. Mogą mieć formę klasyczną, z masywnymi, drewnianymi ramami przy wezgłowiu, ale też z dodatkowymi bonusami, np. wysuwanymi szufladami, gdzie zmieścić można pościel lub nawet dodatkowy materac dla gościa, jeśli nasze dziecko lubi zapraszać do domu przyjaciół. Jeśli pokój ma być zamieszkały przez dwoje dzieci, zawsze warto rozważyć wprowadzenie świetnego rozwiązania w postaci szafy na wymiar. Jeśli wszystkie dostępne, gotowe w sklepach meble do pokoi dziecięcych wydają się niedopasowane do wielkości przestrzeni, najlepiej będzie od razu zlecić wykonanie mebli na wymiar, po których ustawieniu w domu nie będziemy narzekali na złe zagospodarowanie ścian i zbyt dużo wolnego miejsca, z którym niewiele już da się zrobić.

Dziecięce meble na wymiar – tanie i funkcjonalne

Dziecięce meble na wymiar ze sklepu Kaja-Meble.pl podniosły już funkcjonalność wielu domów i mieszkań, gdzie najmłodszych członków rodziny traktuje się na równi z dorosłymi. Na szczególną uwagę zasługują jeszcze specjalnie konstruowane zabudowy pod łóżeczka i przewijaki. To także meble na wymiar, dzięki którym można śmiało mówić o podniesieniu komfortu i bezpieczeństwa w czasie dokonywania licznych czynności pielęgnacyjnych. Na specjalnych, szerokich blatach przy łóżeczkach i przewijakach można bez problemu rozłożyć pieluchy oraz wszelkie akcesoria do pielęgnacji małych dzieci. Gustowne meble na wymiar do pokoi dziecięcych mają również postać półek dostosowanych do zawieszenia na ścianie. Przez pierwsze lata życia dziecka można gromadzić na nich kosmetyki i zabawki, z czasem mogą się na nich pojawić pierwsze dziecięce książeczki oraz inne gadżety, bez których maluchy nie wyobrażają sobie codziennego życia. Półki dziecięce na wymiar charakteryzuje solidne wykonanie oraz wytrzymałość. Raz zawieszona na ścianie półka utrzymuje się w jednej pozycji przez wiele lat. Wszystko dzięki specjalnie dostosowanym, unikalnym systemom łączenia, które wybiegają daleko poza tradycyjne haki i kołki. Pod specjalnymi zabudowami z drewna do pokoi dziecięcych zawsze znajdzie się miejsce na chodzik, wózek czy dziecięcy rowerek.

Dodaj komentarz