Budowa osiedla
Sabina Posted on 17:56

Osiedle Przy Jeziorach powiększa się. II etap w budowie!

I etap inwestycji Osiedla Przy Jeziorach zakończył się sukcesem, tymczasem deweloper More Place nie zwalnia tempa. Rozpoczyna się sprzedaż i budowa domów z etapu drugiego. Osiedle się powiększa, a inwestor zadbał o to, by było przygotowane z drogą wewnętrzną, chodnikami, ogrodzeniem oraz szlabanami przy wjeździe.

Zakończony właśnie I etap inwestycji obejmuje sześć domów w zabudowie bliźniaczej (czyli 12 lokali mieszkalnych), z czego dostępny dla nowych nabywców jest tylko jeden. Inwestycja cieszy się sporym zainteresowaniem, co nie powinno dziwić. Dziś szukamy przestrzeni, czy to w formie ogrodu, czy sąsiedztwa przyrody w otoczeniu miejsca zamieszkania.  Jesteśmy przekonani, że lokalizacja naszego osiedla sprawia, że klienci decydują się na zakup lokalu otoczonego zielenią, w bliskim sąsiedztwie jezior. Wypocząć mogą również we własnych ogrodach, których powierzchnia to ok. 500 m kw. To z pewnością dodatkowy atut naszej propozycji – mówi Tomasz Pietrzyński, członek zarządu firmy More Place. We wszystkich domach wykonano elewacje oraz podjazdy do budynków. Niedługo wykończone zostaną wnętrza, zatem mieszkańcy będą mogli się do nich wprowadzać.

Nowe domy w budowie i sprzedaży

Tymczasem deweloper kontynuuje realizację osiedla i budowa II etapu trwa. W pierwszym z budynków dwulokalowych postawiono ściany parteru, w kolejnym wylano fundamenty, a następnie wykonane zostaną także ściany. – Nasza propozycja Osiedla Przy Jeziorach odpowiada na potrzeby klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się na przedpremierowe uruchomienie II etapu, inwestycja postępuje. Pierwsze domy będą gotowe na początku 2021 roku, klucze będziemy przekazywać na przełomie marca i kwietnia. Natomiast ostatnie lokale z tej części osiedla zostaną przekazane mieszkańcom na początku roku 2022 – dodaje Tomasz Pietrzyński. W ramach II etapu powstanie osiem domów – 16 lokali w dwóch wariantach powierzchni: 109,4 i 109,7 m kw.

Osiedle Przy Jeziorach zlokalizowane jest w północno-zachodniej części Poznania, u zbiegu ulic Złotnickiej i Koszalińskiej. Mieszkańcy korzystać mogą z zalet zielonej, spokojnej okolicy oraz pobliskich jezior, na co wskazuje nazwa osiedla – Jezioro Kierskie jest w odległości 1 km od osiedla, Jezioro Kierskie Małe – 3 km, a Strzeszyńskie 2 km. Deweloper zapewnia kameralną i bezpieczną inwestycję, w tym m.in. ogrodzenie całego terenu, bramę oraz domofony, jak również wsparcie w procesie finansowania nieruchomości – klienci skorzystać mogą z bezpłatnych usług eksperta finansowego, który przygotuje dla nich atrakcyjną ofertę kredytu. Docelowo, w ramach czterech etapów projektu, powstanie łącznie 28 budynków dwulokalowych.

Dodaj komentarz