narzedzia do ogrodu
Sabina Posted on 13:34

Podłączasz i podlewasz – innowacyjny bęben w Twoim ogrodzie

Bębny z wężem są nieocenione w podlewaniu roślin w odległych zakątkach ogrodu i miejscach wymagających obfitego nawodnienia. Ogrodnicy mogą skorzystać z szerokiej oferty bębnów Fiskars, które są gotowe do użycia od razu, gdyż mają wszystkie niezbędne akcesoria. Jeśli masz duży ogród  i poszukujesz komfortowego sprzętu do podlewania, postaw na najbardziej zaawansowany model – automatyczny bęben z wężem XL z kółkami.

Oto 5 faktów o innowacyjnym bębnie Fiskars

Po pierwsze – wszystko w zasięgu ręki

Automatyczny bęben z wężem XL z kółkami, podobnie jak inne modele, jest od razu gotowy do użycia gdyż zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, których potrzebujesz, aby utrzymać ogród w doskonałej kondycji. Są wśród nich: regulowana, łatwa w użytku dysza zraszająca, uniwersalne przyłącze kranowe. Co więcej – koniec z zagubionymi akcesoriami. Teraz możesz przechowywać wszystkie potrzebne elementy w zintegrowanym schowku w bębnie w uporządkowany sposób wtedy, gdy nie są używane. Żadna część nie ma szans się zgubić.

Po drugie – unikatowa pozioma konstrukcja

Bęben jest stabilny i odporny na przechylenie – można go obracać w zakresie 360°, co pozwala na pełną swobodę manewrowania. Ogrodnicy, którzy często podlewają duże powierzchnie wiedzą, jak jest to ważne i komfortowe. Nie ma możliwości, aby przy takiej konstrukcji sprzęt się przewracał, blokował, utrudniał sprawne podlewanie.

Po trzecie – automatyczne zwijanie i kółka

Automatyczne zwijanie węża sprawia, że nic się nie plącze, a podlewanie jest jeszcze łatwiejsze. Ten zaawansowany model bębna posiada również kółka, które ułatwiają manewrowanie i transport. Docenią to ogrodnicy, którzy mają do przemierzenia całkiem spory kawałek ogrodu.

Po czwarte – estetyczny wygląd i nagradzany design

Bęben wyróżnia elegancki, stylowy design, który cieszy oczy ogrodnika. Warto podkreślić, że ten funkcjonalny i wyjątkowo estetyczny bęben otrzymał nagrodę Red Dot – jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.

Po piąte – montaż na ścianie (model bez kółek)

Są czasem sytuacje, gdy nie chcemy dźwigać bębna z wężem do ogrodu. Wówczas dla większej wygody można bez problemu zamontować go na ścianie (dotyczy modelu bez kółek). Odpowiedni uchwyt jest sprzedawany osobno.

A ponadto – uniwersalny rozmiar

Przemyślany design i uniwersalny rozmiar, również przyłączy, gwarantuje kompatybilność z narzędziami innych producentów. Takie rozwiązanie z pewnością ucieszy tych ogrodników którzy mają zgromadzony sprzęt do nawadniania różnych marek.

Pamiętaj – podlewanie z bębnami Fiskars jest bardzo łatwe. Po prostu podłączasz bęben z wężem do kranu, a dyszę do węża. Odkręcasz kran i gotowe.

Dodaj komentarz