oswietlenie
Sabina Posted on 13:20

Wachlarz możliwości, czyli nowoczesne oświetlenie punktowe

Planując urządzanie domu, należy pamiętać, jak ważne dla efektu jest właściwe oświetlenie. Zarówno przestronne okna, jak i stylowe lampy potrafią nadać pomieszczeniu przytulnego, a zarazem wyrafinowanego klimatu. Na uwagę zasługują również możliwości, jakie daje punktowe oświetlenie Nowodvorski Eye Spot. Z pomocą eleganckich kinkietów lub plafonów zyskać można dodatkowe źródło światła. Tego typu lampy służą do oświetlania pojedynczych fragmentów przestrzeni, dlatego często montuje się je nad stołem, blatem roboczym czy kanapą.

Wygoda i funkcjonalność

Rozwój nowoczesnych rozwiązań dotyczących aranżacji wnętrz sprawił, że coraz częściej spotkać można projekty łączące walory estetyczne z zastosowaniami praktycznymi. Widać to doskonale na przykładzie montażu oświetlenia. Dużym zainteresowaniem cieszą się ledowe listwy, dzięki którym oświetlić można fragment ściany czy podłogi, a delikatne światło prezentuje się niezwykle klimatycznie. Osobom poszukujących stylowych lamp polecić można również kinkiety Nowodvorski Eye Spot. Wyposażone w energooszczędne żarówki LED klosze charakteryzują się niebanalnym, eleganckim wyglądem, a przy tym są wyjątkowo wydajne. W zależności od potrzeb wybierać można zarówno spośród jedno-, jak i wielopunktowych lamp. Na uwagę zasługują również kinkiety z ruchomymi elementami, co pozwoli na regulację kąta, pod jakim pada światło. W ofercie nie brak również plafonów sufitowych Nowodvorski Eye Spot, które doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i biurach, hotelach, restauracjach, a także w innych miejscach użyteczności publicznej.

Stylowy wygląd lamp

Punktowe oświetlenie to rozwiązanie, które świetnie uzupełni wystrój w sypialni, pokoju dziennym lub salonie. Plafony i kinkiety są łatwe w montażu, a przy tym prezentują się niezwykle stylowo. Monochromatyczne lampy Nowodvorski Eye Spot doskonale pasować będą do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Nurt ten cechują prostota formy i brak zbędnych ozdób, dlatego smukłe, eleganckie klosze stanowić będą idealny wybór. Geometryczny kształt tuby i paleta barw, w której dominują odcienie czerni, bieli, mosiądzu i srebra sprawiają, że stylowe lampy świetnie sprawdzą się również w mieszkaniach, w których dominuje stylistyka postindustrialna. Listwy sufitowe Nowodvorski Eye Spot znajdą zastosowanie również w kuchniach, gdzie często montowane są nad stołem jadalnym bądź blatem, na którym przygotowywane są potrawy. Ze względu na wysoką skuteczność i możliwość punktowego oświetlenia wybranego kawałka przestrzeni, stanowią popularny wybór również we wszelkiego rodzaju pracowniach.

Dodaj komentarz