Instalacja grzewcza
Sabina Posted on 23:11

Zostań zaufanym instalatorem systemów grzewczych z firmą TECH Sterowniki

Profesjonalny montaż instalacji grzewczych oraz związanych z nią ściśle sterowników wymaga dużej wiedzy, doświadczenia oraz elastyczności. Mając tego świadomość, pracownicy firmy TECH Sterowniki służą instalatorom pomocą w formie bezpłatnych spotkań doradczych i cyklicznych szkoleń pod nazwą: „Akademia Instalatora” oraz wyróżniają aktywnych instalatorów, zapisując ich na listę tzw. zaufanych instalatorów.

O Akademii Instalatora

Okazją do poznania i zrozumienia specyfiki działania urządzeń sterowniczych, uzyskania fachowych porad dotyczących ich zestawiania ze sobą czy sposobu montażu jest uczestnictwo w bezpłatnym szkoleniu pod nazwą „Akademia Instalatora”. Podczas spotkania branżowego prezentowane są najpopularniejsze urządzenia firmy TECH Sterowniki wykorzystywane w instalacjach C.O., specjalnie opracowane schematy instalacyjne oraz udzielane są wskazówki montażowe.

Na szkolenie przybywają instalatorzy i właściciele hurtowni z całego kraju, jak również spoza jej granic, dlatego uczestnictwo w Akademii to także dobra okazja do wymiany doświadczeń w pracy z klientami. Na zakończenie spotkania każdy instalator otrzymuje specjalny certyfikat potwierdzający uczestnictwo, upominek i materiały reklamowe. Oprócz porad udzielanych w trakcie Akademii instalatorzy mogą liczyć także na doraźną pomoc ze strony pracowników firmy. Akademia jest organizowana cyklicznie, co najmniej raz w miesiącu. Aktualne terminy można sprawdzić pod adresem www.techsterowniki.pl/akademia-instalatora.

Jak zostać zaufanym instalatorem?

Ciekawym sposobem firmy na to, by wyróżnić grupę profesjonalistów w branży jest prowadzenie listy tzw. zaufanych instalatorów. Zapisywani są na nią instalatorzy, którzy posiadają fachową wiedzę na temat sterowników firmy TECH oraz doświadczenie w montażu firmowych urządzeń. Instalatorzy znajdujący się na liście mogą m.in. skorzystać ze specjalnych promocji na zakup sterowników oraz brać czynny udział w testowaniu najnowszych rozwiązań.

Wsparcie dla instalatorów

Firma TECH Sterowniki jest także otwarta na uwagi ze strony instalatorów. Pracownicy firmy cały czas pracują nad tym, by jak najlepiej dopasować sterowniki do potrzeb klientów oraz by ułatwić codzienną pracę instalatorom. Wszelkie sugestie stają się impulsem do wprowadzenia do sprzedaży nowych, bardziej funkcjonalnych urządzeń.

Wystąpił problem z konfiguracją sterownika? Nie wiesz jak zestawić urządzenia, aby pracowały efektywnie? Wszystkich instalatorów systemów grzewczych w naszym kraju firma TECH Sterowniki zaprasza do współpracy!

Specjaliści firmy TECH Sterowniki chętnie umówią się na spotkania doradcze i odpowiedzą na wszelkie pytania. Z przedstawicielami firmy TECH można się skontaktować telefonicznie lub mailowo.

Dodaj komentarz